י' סיון התשפ"ד
16.06.2024
הפרלמנט הראשון שזוכה לביקורו

יו"ר בית הנבחרים האמריקאי קווין מקארת'י נחת בישראל

יו"ר בית הנבחרים האמריקאי קווין מקארת'י נחת בישראל. יו"ר הכנסת אוחנה קיבל את פניו ואמר: "ברוך הבא לישראל; תודה שנענית להזמנתי ובחרת בכנסת להיות הפרלמנט הראשון בעולם שתבקר בו. מקארת'י: "כבוד הוא לנו להצטרף אליך בירושלים. ב-75 השנים הבאות השותפות החשובה שלנו מבטיחה להיות חזקה אפילו יותר מ-75 השנים הראשונות"

יו"ר בית הנבחרים האמריקאי קווין מקארת'י נחת בישראל
יו"ר הכנסת אמיר אוחנה עם יו"ר בית הנבחרים האמריקני קווין מקארת'י צילום: נועם מושקוביץ, דוברות הכנסת

יו"ר בית הנבחרים של ארה"ב, חבר הקונגרס קווין מקארת'י, נחת היום (ראשון) בישראל לאחר שנענה להזמנתו של יושב-ראש הכנסת אמיר אוחנה. מקארת'י הגיע בראש משלחת של 16 חברי קונגרס נוספים, משתי המפלגות.

יצוין כי הכנסת תהיה בית המחוקקים הראשון בעולם בו יערוך ביקור רשמי מאז נכנס לתפקידו. את פניהם של חברי המשלחת בראשותו של היו"ר מקארת'י קיבל בנתב"ג יושב-ראש הכנסת, ח"כ אמיר אוחנה.

אוחנה אמר: "אדוני יושב-הראש, זוהי זכות גדולה עבורי לברך אותך בברכת ברוך הבא לישראל. תודה שנענית להזמנתי ובחרת בכנסת להיות הפרלמנט הראשון בעולם שתבקר בו. אני מעריך מאוד את העובדה שהגעת בראש משלחת דו-מפלגתית חשובה. אני מצפה לעבודה המשותפת בינינו שתחזק ותבצר את הקשר בין שני הפרלמנטים שלנו".

יו"ר בית הנבחרים של ארה"ב, קווין מקארת'י, אמר: "בשם כל המשלחת שלנו, כבוד הוא לנו להצטרף אליך בירושלים לחגוג את עצמאות ישראל ולשוב ולאשר את הקשר המיוחד בין האומות שלנו. ביקרתי בישראל יותר פעמים מבכל מדינה אחרת, והיום אני מגיע, לראשונה, כיו"ר בית הנבחרים. ב75 השנים הבאות השותפות החשובה שלנו מבטיחה להיות חזקה אפילו יותר מ75 השנים הראשונות".

אמיר אוחנה קווין מקארת'י משכן הכנסת

art

'בחדרי' גם ברשתות החברתיות - הצטרפו!

הוספת תגובה

לכתבה זו טרם התפרסמו תגובות

תגובות

הוסיפו תגובה
{{ comment.number }}.
{{ comment.date_parsed }}
הגב לתגובה זו
{{ reply.date_parsed }}
טען עוד