י"ט סיון התשפ"ד
25.06.2024
עד לבירור מלא

אחרי איחולי המוות: יועץ השר כץ - פוטר

שר האנרגיה והתשתיות ישראל כ"ץ הודיע על הפסקת עבודתו של עובד חוגי, שהועסק כיועץ פוליטי לשר. ההחלטה התקבלה בעקבות איחולי המוות לבכירי מערכת המשפט בעבר

אחרי איחולי המוות: יועץ השר כץ - פוטר
ישראל כץ צילום: Tomer Neuberg/Flash90

שר האנרגיה והתשתיות ישראל כ"ץ הודיע הבוקר (שני) על הפסקת עבודתו של עובד חוגי, שהועסק כיועץ פוליטי לשר. כך דווח בכאן חדשות. ההחלטה התקבלה בעקבות שורת התבטאויות שלו ברשתות החברתיות בהם נהג לקלל ולאחל איחולי מוות מסוגים שונים לבכירי מערכת המשפט בעבר.

כזכור אמש דווח כי, שר האנרגיה והתשתיות ישראל כ״ץ מעסיק בחודשים האחרונים בלשכתו את חבר מרכז הליכוד עובד חוגי כיועץ פוליטי לשר. על פי דיווח בכאן חדשות, חוגי נוהג לקלל ולאחל איחולי מוות מסוגים שונים לבכירי מערכת המשפט בעבר.

בחשבון הפייסבוק שלו קילל חוגי את היטלר על כך שחיסל 6 מיליון במקום להרוג רק אהרון ברק אחד. רק לפני יומיים בעקבות ההתפתחויות במשפט נתניהו כתב חוגי בפייסבוק "יימח שמכם שי ניצן מנדלבלוף ורוני אלשיך".

במקום אחר טען כי ניצן ומנדלבליט צאצאים של הנאצים בפוסט אחר איחל ״שבורא עולם יקח את שופטי בג"צ לגהינם״.

מלשכת השר כ״ץ נמסר: "השר ישראל כ״ץ לא היה מודע לפרסומים החמורים שנחשפו היום בפניו, שאת תוכנם הוא שולל מכל וכל. להתבטאויות הללו אין מקום בשיח ועל כן, הוחלט להשעות את העובד לאלתר מתפקידו כעוזר השר עד לבירור מלא של הנושא. השר כ״ץ דוגל בכבוד הדדי ושיח מכבד ומצפה מכל עובדי לשכתו לנהוג בהתאם".

ישראל כץ הליכוד

art

'בחדרי' גם ברשתות החברתיות - הצטרפו!

הוספת תגובה

לכתבה זו התפרסמו 2 תגובות

תגובות

הוסיפו תגובה
{{ comment.number }}.
{{ comment.date_parsed }}
הגב לתגובה זו
{{ reply.date_parsed }}
טען עוד