י"ד אייר התשפ"ד
22.05.2024
"יטייחו את החקירה"

הנהג של השרה משחזר: "אני מבוהל, צרח עלי וחסם אותי"

שרת התחבורה מירי רגב תוקפת את השב"כ וטוענת כי הוא יטייח את חקירת התקרית בתל השומר: "היכו אותי, הם הרימו יד הם תקפו אותי". נהגה שחזר ואמר: "מישהו פה עשה דווקא אולי בגלל שזה מירי רגב. אני כולי רועד מהאירוע הזה"

הנהג של השרה משחזר: "אני מבוהל, צרח עלי וחסם אותי"
התקרית מול השרה רגב צילום: צילום מסך

מאיר דהן, הנהג של שרת התחבורה מירי רגב משחזר את התקרית מול מאבטח השב"כ: "11 שנים אני עובד במגזר הציבורי, אני מבוהל ומעולם לא ראיתי כזה אירוע. מאבטח של השב"כ האשים אותי שניסיתי לדרוס אותו, שבאנו לצאת המאבטח תפס אותי ביד ולא איפשר לצאת וצרח עלי - חסם אותי", שחזר הנהג בשיחה עם אילה חסון ב'כאן 11'.

לדבריו, "לולי שר הביטחון שעזר לי לא הייתי יוצא משם. מישהו פה עשה דווקא אולי בגלל שזה מירי רגב. אני כולי רועד מהאירוע הזה". 

גם שרת התחבורה מירי רגב התייחסה לתקרית החריגה בראיון לשרון גל ב'ערוץ 14' ואמרה: "תמיד השב"כ הוא אגרסיבי, הוא ברוטאלי. המאבטחים לא רק שהם לא שמרו עלי, הם גם היכו אותי, הם הרימו יד הם תקפו אותי. היה מאבטח אחד שתקף אותי, תקפו את הצוות שלי ואת הנהג, הוא לא עשה שום דבר".

עוד בנושא:

תוך כדי התקרית: השיחה בין השרה רגב לראש השב"כ

השרה סיפרה: "דיברתי עם ראש השב"כ בקשתי ממנו לתחקר את האירוע ואני בטוחה שהם יטייחו ולכן גם פרסמתי את התיעוד". עוד האשימה השרה כי המחאה מחלחלת לתוך השב"כ וטענה כי המאבטח סירב לזוז מחזית רכבה ולאפשר את יציאתה גם לבקשת שר הביטחון גלנט באומרו: "אני מקבל הוראות רק מהרמטכ"ל". כך לדבריה.

כזכור, ביום שני התרחשה תקרית אלימה בין מאבטח מטעם השב"כ של שר הביטחון יואב גלנט והנהג של השרה מירי רגב בתל השומר. זאת כשהשרה הגיעה לאירוע במקום ורכבה לא הורשה להיכנס. לפי דוברות שב"כ, נהגה של רגב המשיך בנסיעה ופגע ברגלו של המאבטח. עדים שהיו במקום תיארו כי השרה ירדה מרכבה כדי לשוחח עם המאבטח על מנת לסייע לנהג שלה. בשב"כ פתחו בחקירת נסיבות המקרה.

התקרית התרחשה באירוע אריזת מארזי מזון שמתרחש מידי שנה, בשיתוף צה"ל והרב יצחק דוד גרוסמן בתל השומר. שר הביטחון נכח באירוע, ובהתאם תוגברה האבטחה. השרה רגב הגיעה עוד לפני גלנט, בליווי נהג. בשב"כ טוענים שביקשו מהנהג להזדהות אך הוא סירב, ואז התפתח העימות. הוא לא עצר את הרכב, נסע לאט ועלה על רגלו של המאבטח. לפי גורם שהיה במקום השרה לקחה את הנהג איתה וניסתה להרחיק אותו מהמאבטחים במשך 20 דקות. בסופו של דבר גלנט התערב, אמר למאבטחים לעשות את מה שהם צריכים מבלי לעכב את השרה רגב.

משב"כ נמסר בתגובה לאירוע: "בעת הגעת שרת התחבורה לאירוע בהשתתפות אישים מאובטחים, נהג השרה סרב להישמע להנחיות גורמי האבטחה שפעלו במקום, והמשיך בנסיעתו תוך שפגע ברגלו של אחד המאבטחים. אירוע זה, כמו כל אירוע, יתוחקר על ידי גורמי האבטחה. שב"כ דוחה את הטענות לפעולה אלימה של המאבטח, מצר על האירוע, וימשיך לפעול במקצועיות ובממלכתיות לשם מימוש ייעודו ותפקידיו".

יואב גלנט מירי רגב שב"כ

art

'בחדרי' גם ברשתות החברתיות - הצטרפו!

הוספת תגובה

לכתבה זו התפרסמו 7 תגובות

תגובות

הוסיפו תגובה
{{ comment.number }}.
{{ comment.date_parsed }}
הגב לתגובה זו
{{ reply.date_parsed }}
טען עוד