י"ד תמוז התשפ"ד
20.07.2024
סגולה לעושר

הזדמנות אחרונה: "סכין הפרנסה" של הגר"ח קנייבסקי תימכר עד היום בלילה

מאוצר הננעל: סכין כסף מהודר שבירכה מרן שר התורה זלה"ה באופן נדיר לעושר וכבוד, נמכרת למחזיקי התורה – כוללי "רינה של תורה"

הזדמנות אחרונה: "סכין הפרנסה" של הגר"ח קנייבסקי תימכר עד היום בלילה
סכינו של הגר"ח צילום: באדיבות המצלם

בעת נעילת שער: סכינים אחרונים ונדירים שבירכם מרן רבינו שר התורה זלה"ה ועמדו על שולחנו הטהור – מופת לישועה בפרנסה ברווח לכל השנה כולה!

לחצו כאן ותוכלו לזכות בסכין הכסף של הגר"ח>>>

הזדמנות אחרונה לזכות מאוצר המופלא: סגולת מופלאה לשנה של עושר וכבוד שהעניק מרן שר התורה הגר"ח קנייבסקי זצוק"ל סכין העשוייה כסף טהור שאותה בירך באופן אישי והוסיף בכתב ידו בחיבת הקודש כפי שנחרט והיה למראה עיניו: "יזכו לעושר וכבוד!"

הנתינה המיוחדת אותה העניק מרן זצוק"ל למחזיקי כוללי רינה של תורה אותם נשא מרן על לוח לבבו הטהור עד יומו האחרון, הוענקה למי שקיבלו על עצמם להימנות עם מחזיקי התורה, כאשר באופן פלאי נותרה קופסה אחת ובה סכיני כסף אחרונים שזכו לברכתו האישית של מרן זצוק"ל שנשתמרו באוצר המנוצר וניתנים כעת בהזדמנות נדירה ומופלאה לעם ד' לזכות לסגולתו הפלאית לשנת עושר וכבוד ללילי ראש השנה כמובא בקדמונים.

סכין שזכתה לברכה מיוחדת ונדירה, עלתה על שולחן מלכים ומרן זלה"ה בירכם בידיו הטהורות בחיבה כפולה, לעושר וכבוד בהרחבה, וכפי שהסכים שיחקקו את מילותיו הטהורות: יתברכו בעושר וכבוד!"

יצוין כי סגולת קודש מופלאה זו נזכרה בספרי הקדמונים זיע"א, וכך נהגו בתפוצות ישראל אנשי שם החפצים בסגולת היום הנעלה, להתחדש בסכין כסף חדה מידי שנה, לסימנא מילתא לשפע רב בפרנסה כל השנה כולה בסוד החות"ך חיים וגו'. הברכה המיוחדת לפרנסה ברווח שרבים ראו בה ישועות, הפכה השנה לנדירה ביותר כאשר מתברר כי באופן פלאי נותרה כמות מצומצמת של סכינים מידי מרן זצוק"ל שעלו על שולחנו וזכו לברכתו כשמרן עצמו גם נטל א' מסכיני הכסף לכבוד ירח האיתנים, כעת ניתנה ההזדמנות לעם ד' לזכות בסגולה זו ולהימנות עם הנושאים בעץ החיים של למעלה מ-550 עמלי תורה השקועים בתלמודה יום וליל, ולזכות לברכת עושר וכבוד להם ולבני ביתם בשנה הבעל"ט.

התשורה הנדירה וברכת הקודש מבטאים את גודל וחשיבות הזכות של החזקת עמלי תורה בעמדנו ערב יום הדין ובבואנו עמם ותורתם בכף המאזניים. כאשר סגולה מופלאה זו מאביהם וליבם של ישראל שטיפח באהבה ונישא למעלה ראש את כוללי 'רינה של תורה' בכל מאודו ומונה 14 כוללים ברחבי הארץ, וסגולתו בידינו עטרת להיוושע לשנה של עושר וכבוד בהרחבה, כברכת קדשו שדבר ממנה לא נפל ארצה.

פריטים אחרונים מסגולת הקודש מוצעים לציבור עד היום בלילה בלבד. לחצו כאן>>>

רינה של תורה

art

'בחדרי' גם ברשתות החברתיות - הצטרפו!

הוספת תגובה

לכתבה זו טרם התפרסמו תגובות

תגובות

הוסיפו תגובה
{{ comment.number }}.
{{ comment.date_parsed }}
הגב לתגובה זו
{{ reply.date_parsed }}
טען עוד