י"ב ניסן התשפ"ד
20.04.2024
היערכו בהתאם

ביידן מגיע לישראל: החסימות ושינויים בהסדרי התנועה

המשטרה ערוכה לקראת ביקורו של נשיא ארה"ב ביידן מחר למשך חמש שעות בישראל. המשטרה מפרסמת הלילה את הצירים והכבישים הצפויים להיחסם בשעות הקרובות לרגל הביקור

ביידן מגיע לישראל: החסימות ושינויים בהסדרי התנועה
הנשיא ביידן בישראל צילום: Marc Israel Sellem/POOL

משטרת ישראל השלימה את היערכותה לקראת ביקורו של נשיא ארצות הברית, ג'ו ביידן, שיתקיים מחר (רביעי) בישראל. מאות שוטרים, לוחמי מג"ב ומתנדבים ייפרסו החל ממחר בשעות הבוקר במטרה לאבטח, לשמור על הסדר הציבורי ולהכווין את התנועה במהלך הביקור שצפוי להיערך בישראל מחר.

המשטרה תערך בגזרת נתב"ג ות"א ולאורך צירי הנסיעה העירוניים והבינעירוניים. במסגרת הביקור, החל ממחר בשעה 08:00 (משוער) בבוקר ועד לשעות אחר הצהריים, צפויים שינויים בהסדרי התנועה וחסימות בצירים שונים בסמוך לנתב"ג ובצירים המובילים לתל אביב וברחבי העיר תל אביב.

להלן פירוט החסימות ושינויים בהסדרי התנועה:

▪️ במרחב נתב"ג ציבור הנוסעים העתיד להמריא או לנחות מחר סמוך למועד הביקוֹּר, מתבקש להתעדכן דרך אמצעי התקשורת ויישומון WAZE בדבר השינויים העתיים בהסדרי התנועה ומומלץ לנוע ברכבת אל טרמינל 3.

▪️ כביש מס' 1 יחסם ממחלף לוד ועד מחלף לה גווארדיה, בואך כביש 20 לשני הכיוונים וכלל המחלפים המובילים לקטעי הכביש.

▪️ כביש 4 מחלף גנות בחיבור לכביש 1 ו-20.

▪️ במחוז ת"א יתבצעו שינויים נרחבים בהסדרי התנועה והשוטרים יבצעו חסימות של חלקים נרחבים בדרום העיר, ובצירים המובילים למרכז העיר לסירוגין ולפרקי זמן קצרים ככל שניתן.

המשטרה: "אנו מבקשים להדגיש בפני כלי התקשורת והציבור כולו, כי בכל מהלך הביקור חל איסור מוחלט להעלאת כל כלי טייס (לרבות רחפנים) למרחב האווירי של נתב״ג, תל אביב וצירי התנועה המופרטים.

משטרת ישראל פועלת לקיומו התקין של הביקור, בהיבטי פיקוד ושליטה, אבטחה, שמירה על הסדר הציבורי ותנועה, תוך צמצום הפגיעה למינימום בשגרת החיים של הציבור ככל שניתן".

ג'ו ביידן חסימת כביש מלחמת חרבות ברזל

art

'בחדרי' גם ברשתות החברתיות - הצטרפו!

הוספת תגובה

לכתבה זו התפרסמו 2 תגובות

תגובות

הוסיפו תגובה
{{ comment.number }}.
{{ comment.date_parsed }}
הגב לתגובה זו
{{ reply.date_parsed }}
טען עוד