1. עמוד הבית
 2. פוליטי
 3. חדשות פוליטיקה

הח"כ זעק ובכה באולפן: "קברתי 50 חברים"

תיעוד של חבר הכנסת אלמוג כהן זועק בוכה באולפן 'ערוץ 12' על העוול שנעשה לו כאילו הוא לא מזדהה עם כאבן של משפחות החטופים הפך ויראלי ברשת. הוא נראה מספר בלהט על החברים שאיבד בקרבות מול המחבלים הארורים בחג 

קובי עוזיאליז' כסלו תשפ"ד 20/11/2023 20:16

חורך את הרשת אלמוג כהן אלמוג כהן צילום: יונתן זינדל, פלאש 90

חבר הכנסת אלמוג כהן ממפלגת 'עוצמה יהודית' שתועד הבוקר (שני) מתעמת לכאורה עם נציגי משפחות החטופים בוועדה לביטחון לאומי שדנה בחוק עונש למחבלים ואמר להם " קברתי חברים, אין לכם מנדט על הכאב", הגיע לראיון אצל ירון אברהם ב'חדשות 12' והסביר את הכאב שלו.

כהן לוחם יס"מ שירד בחג שמחת תורה עם חבריו כדי להילחם במחבלים פנים מול פנים, זעק ובכה באולפן על הצער והכאב שהוא נושא מאותו יום שחור שבו איבד חמישים מחבריו. "משפחות החטופים הם קודש הקדושים. אני הראשון מהקואליציה שהגיע אליהם, שמע את הביקורת שלהם והרכין את ראשו", אמר כהן בריאיון.

"אני לחמתי בקרבות באופקים. איבדתי קרוב ל50 חברים. תפסתי את אשתו של חבר שלי שניסתה להגיע לגופה של הבן שלה עם תינוק בידיים. הכאב הוא של כולם, גם שלי", זעק.

כעבור דקות נעלם חבר הכנסת מהאולפן והמגיש ירון אברהם הסביר: "אנחנו חייבים לצופינו הסבר. חבר הכנסת אלמוג כהן, שהיה באולפן בריאיון סוער אחרי אירוע סוער בכנסת, לא חש בטוב ויצא מהאולפן. הכל בסדר, מצבו בסדר והוא מטופל. אנחנו שולחים לו החלמה מהירה".

דוברו של חבר הכנסת אלמוג כהן מסר תגובה לתקשורת: "לאחר ריאיון בערוץ 12, חה"כ אלמוג כהן לא חש בטוב ופונה לטיפול רפואי. חה"כ כהן יצא להילחם עם אקדחו האישי במחבלי חמאס שחדרו לעירו אופקים, תוך כדי סיכון חייו. באירועי השבת הוא איבד קרוב ל-50 חברים, וחברים נוספים שלו חטופים ברצועת עזה. במהלך הריאיון חש ברע, והחליט להתפנות לבדיקות של צוות רפואי על מנת להמשיך בפעילות הציבורית למען ביטחון אזרחי מדינת ישראל".

 

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
 1. הטרור לא יכתיב לנו על מה לדון ומתי...חובה להעביר חוק עונש מוות למחבלים מיד...זה לא מסכן את החטופים ולא נעליים....החמאס מחזיק בהם כקלף לשחרור מחבלים...השמאל כהרגלו משתלט על כל דבר שזז וגם פה הם השתלטו על משפחות החטופים...שחרור מחבלים מביא רציחות גדולות יותר עיין ערך עסקת שליט שם יחיא סינוואר שוחרר...  

  לא לכניעה לטרור

 2. השמאל תופס בעלות על הכאב והסבל  


 3. מגיע לו  

  מוטי

 4. השמאלנים הארורים ימ"ש לא נותנים לו אפי' זכות תגובה!!!  (ל”ת)


 5. השמאלנים הארורים ימ"ש לא נותנים לו אפי' זכות תגובה!!!  (ל”ת)


 6. השמאל הארור סותם פיות! ולא מתחשב ברגשות כלל וכלל!  (ל”ת)


 7. אלמוג בשביל מה הלכת לערוץ עוכרי ושונאי ישראל?! מה בכלל חשבת שיתנו לך לדבר?!  (ל”ת)


 8. אלמוג כהן חילוני????  (ל”ת)


;