1. עמוד הבית
 2. עסקים ונדל"ן
 3. כלכלה

בעקבות המלחמה: האזרחים שפטורים מתשלום חשבונות חשמל

כל חשבונות החשמל של תושבי יישובי העוטף שפונו ומשפחות הנפגעים, שהופקו החל מחודש אוקטובר (חשבונות אוקטובר מתייחסים לצריכת ההחשמל באוגוסט ספטמבר) ועד לסוף השנה - ישולמו במלואם ע"י קרן ייעודית שהוקמה

קובי ברקתח' כסלו תשפ"ד 21/11/2023 12:52

עד לסוף השנה חשבון חשמל חשבון חשמל צילום: חברת החשמל

דירקטוריון חברת החשמל אישר הקמת קרן סיוע ייעודית בהיקף של 10 מיליון ₪. באמצעות כספי הקרן, יקבלו לקוחות המתגוררים ביישובי העוטף שפונו וכן משפחות הנפגעים, פטור מתשלום חשבונות החשמל עבור צריכה ביתית מחודש אוקטובר ועד לסוף שנת 2023. 

בשלב הראשון הוחלט כי כל חשבונות החשמל של תושבי יישובי העוטף שפונו ומשפחות הנפגעים שהופקו החל מחודש אוקטובר (חשבונות אוקטובר מתייחסים לצריכת ההחשמל באוגוסט ספטמבר) ועד לסוף השנה ישולמו במלואם על ידי הקרן.

חשוב להדגיש כי כל הזכאים לתמיכת הקרן יזוכו באופן אוטומטי, ללא כל צורך בפנייה יזומה של הלקוח. בחברת החשמל הבהירו כי בהמשך וככל שיידרש, תתקבלנה החלטות על המשך הסיוע והרחבת הפעילות.

כזכור, עם פרוץ המלחמה, הודיעה החברה על שורת הקלות לכלל לקוחות החברה ובהן הימנעות מפעולות אכיפה וגבייה וסיוע ללקוחות בעלי מונה תשלום מראש ( מת״מ) . עוד אפשרה החברה לכלל הלקוחות הביתיים המתקשים בתשלום חשבונות החשמל הסדרי תשלום מקלים ללא ריביות ואפשרה ללקוחות שפונו מהישובים ברחבי הארץ בהתאם להוראות פיקוד העורף דחייה של 30 ימים בתשלום חשבון החשמל.

 

 

 

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
 1. כול ישראל תלויים זה בזה  

  יוסי

 2. עבודה בעיניים  

  רפאל

  • חברת החשמל 


  • מה שלא נותנים תמיד יהיו טענות 

   איציק

 3. כל הכבוד לחברת חשמל  

  אנט דימונה

 4. חזירים  

  מולייר

 5. חשמל  

  אבי

 6. מה עם החיילים אדר גוייסו ולא נמצאים בבית  

  בורביע רפי

 7. רגע אחד, למה להפלות?  

  בנג'ו

 8. חשבון  

  פוץ

;