תל אביב 27° באר שבע 28° חיפה 28° ירושלים 27°
ט"ו אדר א' התשפ"ד
24.02.2024
תבוצע אכיפה

החגיגה נגמרה: חברות התקשורת יחויבו להתייחס ברצינות גם ביהודה ושומרון

יחידת קמ"ט תקשורת במנהל האזרחי ביו״ש תבצע פיקוח ואכיפה על מתן שירותי תקשורת ביהודה ושומרון כמו בכל רחבי הארץ. הצפי: זירוז של הקמת אתרים סלולריים חדשים, פריסת תשתיות נייחות ועוד - שיביאו לרווחת התושבים ואף יתרמו להצלת חיי אדם

החגיגה נגמרה: חברות התקשורת יחויבו להתייחס ברצינות גם ביהודה ושומרון
מבט על יו"ש צילום: גילי יערי, פלאש 90

מפקד פיקוד המרכז, האלוף יהודה פוקס, חתם אמש (שני) על צווי עיצומים שיאפשרו לראשונה הטלת עיצומים כספיים על חברות התקשורת, אם יפרו את מחויבויותיהן ברחבי יהודה ושומרון, בדומה לשאר הארץ. 

הצווים, שנכתבו לאחר מאמצים רבים מצד יועמ"ש איו"ש, אנשי המינהל האזרחי ובתוכם יחידת קמ״ט תקשורת, יחייבו בין היתר את חברות הסלולר להעניק לצרכנים קליטה וכיסוי ב-95% מכבישי יהודה ושומרון בדומה למחויבותן בשאר הארץ.

בחודשים האחרונים ישנה פעילות ענפה של חברות הסלולר להגברת הפרישה הסלולרית ברחבי יהודה ושומרון ועדיין נדרשת הגברת הקצב. בנוסף, מתבצעת פרישה אינטנסיבית של סיבים אופטיים ביו"ש.

במשרד התקשורת מסרו: "בשעה ששונאי ישראל מכריזים על השמדת מדינת ישראל, אנחנו מעמיקים את אחיזתנו בארץ נחלת אבותינו. הסיב האופטי והאנטנות הסלולריות ברחבי יהודה ושומרון יהדהדו מחד את הקול הצלול והבהיר של אחיזתנו בארץ הזו, ומאידך ישמשו לרווחת התושבים ביישובים ובדרכים ויתנו מענה בזמני חירום להצלת חיי אדם. נפעל בכל הכח בעז״ה להשגת כיסוי וקליטה מיטביים במרחב כולו מוקדם ככל האפשר".

 

סלולרי חדשות

art

'בחדרי' גם ברשתות החברתיות - הצטרפו!

הוספת תגובה

לכתבה זו טרם התפרסמו תגובות

תגובות

הוסיפו תגובה
{{ comment.number }}.
{{ comment.message }}
{{ comment.writer }} | {{ comment.date_parsed }}
הגב לתגובה זו
{{ reply.writer }} | {{ reply.date_parsed }}
טען עוד