תל אביב 27° באר שבע 28° חיפה 28° ירושלים 27°
י"ג אדר א' התשפ"ד
22.02.2024
הרב הראשי פועל למענם

משפחות החטופים בעלי אזרחות רוסית, הגיעו לרוסיה לפעול למענם

בני משפחותיהם של חטופים בעלי אזרחות רוסית, הגיעו למוסקבה במטרה לפעול בכל דרך למען שחרור יקיריהם. את ביקורם פתחו בפגישה עם רבה הראשי של רוסיה הגאון רבי בערל לאזאר

משפחות החטופים בעלי אזרחות רוסית, הגיעו לרוסיה לפעול למענם
הרב לאזאר בפגישה עם נציגי המשפחות צילום: באדיבות המצלם

בני משפחותיהם של חטופים בעלי אזרחות רוסית, הגיעו למוסקבה במטרה לפעול בכל דרך למען שחרור יקיריהם. את ביקורם פתחו בפגישה עם רבה הראשי של רוסיה הגאון רבי בערל לאזאר, כאשר בתחילה הגיעו לרוסיה נציגי המשפחות של ארבעה מהשבויים, אך לאחר ששוחרר החטוף רוני קריבוי, משפחתו שבה מיד לישראל.

בפגישה עם הרב הביעו המשפחות את כאבם הגדול, על היעדר מידע רשמי אודות גורל יקיריהם ושיתפו בכמה עדכונים שהתקבל אצלם בדרכים שונות.

בני משפחת ליזרוביץ שמעו בהתרגשות רבה מפי הרב, את העובדה שהוא מכיר את משפחת אחותם השבויה, כאשר ביקר בבית הכנסת חב"ד בעיר רוסטוב, אליו היא מגיעה לתפילות בכל שבת וחג, וכעת הסבתא חטופה עם בתה והנכד בידי רוצחי החמאס.

דברי חיזוק ואמונה רבים שמעו הנאספים, בנוסף לעדכונים חשובים שאת חלקם הגדול לא ניתן לפרסם לעת עתה - על המאמצים הרבים יחד עם פעילות הקהילה היהודית, למען בני משפחותיהם השבויים.

בפגישה השתתפו גם שגריר ישראל ברוסיה אלכסנדר בן צבי והקונסול אתי בנימין. יצויין כי במהלך ביקורם בן ארבעה ימים ברוסיה, צפויות המשפחות להיפגש עם ראשי הממשל הרוסי, להביא את תודעת מצבם הקשה של ילדיהם ולפעול בכל האפשרויות הקיימות למען שיחרורם בהקדם האפשרי.

באירוע המרכזי והגדול לכבוד חג הגאולה י"ט כסלו הצפוי להיערך בע"ה ביום ראשון הקרוב, ישא נציג המשפחות תפילה מיוחדת להצלת כל השבויים, ולמען כלל אחינו בני ישראל בארצנו הקדושה.

חמאס רוסיה בערל לאזאר

art

'בחדרי' גם ברשתות החברתיות - הצטרפו!

הוספת תגובה

לכתבה זו טרם התפרסמו תגובות

תגובות

הוסיפו תגובה
{{ comment.number }}.
{{ comment.message }}
{{ comment.writer }} | {{ comment.date_parsed }}
הגב לתגובה זו
{{ reply.writer }} | {{ reply.date_parsed }}
טען עוד