תל אביב 27° באר שבע 28° חיפה 28° ירושלים 27°
כ"ב אדר א' התשפ"ד
02.03.2024
יחזק את החקלאות

לא לוקחים סיכונים: כמה מיגוניות הוצבו בדרום וכמה בצפון?

בשבוע האחרון הוצבו למעלה מ-90 מיגוניות נוספות בשטחים חקלאיים בצפון ובדרום | על רקע הפסקת האש, חלק ניכר מהמיגוניות הוצבו ביישובים צמודי גדר בצפון הארץ. היום צפוי המשרד להציב 14 מיגוניות נוספות בדרום הארץ

לא לוקחים סיכונים: כמה מיגוניות הוצבו בדרום וכמה בצפון?
הצבת מיגוניות צילום: משרד החקלאות ופיתוח הכפר

משרד החקלאות הציב בשבוע האחרון 92 מיגוניות נוספות בשטחים חקלאיים, כאשר 64 מיגוניות בצפון ו-28 מיגוניות נוספות בדרום. סך המיגוניות שהוצבו בשבועות האחרונים עומד על 227 מיגוניות, בצפון ובעיקר בדרום הארץ.

מאז תחילתה של הפסקת האש, תגבר משרד החקלאות את הכוחות בצפון, במטרה להציב מספר גדול ככל הניתן של מיגוניות ביישובים צמודי גדר בהם מוגבלת התנועה מסיבות ביטחוניות וצבאיות. היום צפוי המשרד להציב 14 מיגוניות נוספות בדרום הארץ המיגוניות הללו מצטרפות ל-600 המיגוניות שהוצבו בשטחים חקלאיים עוד לפני המלחמה. 

הצבת מיגוניות/משרד החקלאות ופיתוח הכפר 

יודגש כי המאמץ להצבת מיגוניות נעשה מתוך מחויבות לשמירה על ביטחון העובדים בחקלאות וביטחון המזון, זאת למרות שהוא באחריות הבלעדית של פיקוד העורף. מאמץ זה הוא חלק ממאמצי משרד החקלאות בימים קשים אלו לשמור על המשימה המרכזית של המשרד והיא שמירה על רציפות תפקודית וביטחון המזון של מדינת ישראל. כחלק ממשימה זו, הוקצו תקציבים לטובת הזמנת רכש של מיגוניות נוספות שמתקדם במהלך השבועות האחרונים. 

 

מלחמת חרבות ברזל

art

'בחדרי' גם ברשתות החברתיות - הצטרפו!

הוספת תגובה

לכתבה זו טרם התפרסמו תגובות

תגובות

הוסיפו תגובה
{{ comment.number }}.
{{ comment.message }}
{{ comment.writer }} | {{ comment.date_parsed }}
הגב לתגובה זו
{{ reply.writer }} | {{ reply.date_parsed }}
טען עוד