1. עמוד הבית
  2. עסקים ונדל"ן
  3. צרכנות

דורות של ילדים גדלים על מטרנה

מטרנה מהדרין מציג את הרכב ה-M, המכיל שילוב ייחודי של רכיבים • אינפורמטיבי
אלי כהן, י"ד טבת תשע"ה 05/01/2015 13:38

מטרנה

תינוק בא לעולם, את האמא יודעת שזה כל עולמך. התינוק יקר לך מכל ותעשי הכול בכדי שיגדל ויתפתח כראוי. עם תחליפי החלב של מטרנה את יכולה להיות רגועה. מטרנה היא החברה החלוצה והמובילה בישראל בייצור תחליפי חלב לתינוקות ומייצרת את תחליף החלב הכי קרוב לאמא. דורות שלמים של ילדים גדלו על מטרנה, ודורות שלמים גדלים ויגדלו על מטרנה.

מטרנה מהדרין הוא היחיד המכיל את הרכב ה-M המכיל שילוב ייחודי של רכיבים:

• היחיד עם רכיב ה- BIO הפרוביוטי לחיזוק ההגנה החיסונית, אשר הוכח מחקרית כמונע תחלואה בתינוקות בריאים.
• רק במטרנה הרכב שמנים ייחודי -שמן בטאפלמיטאט –המכיל שמן דקל כמקור לחומצת שומן פלמיטית המהווה כרבע מהשומן בחלב אם. שמן בטאפלמיטאט הוכח מחקרית כתורם לעיכול קל, ספיגת סידן מיטבית והפחתת משך בכי בתינוקות.
• רכיב הLCPUFA ממשפחת אומגה 3 ו-6 במינון האפקטיבי והגבוה ביותר. רכיב זה הוכח כתורם להתפתחות הקוגניטיבית ולחדות הראיה בתינוקות.

מטרנה הנה יצרנית תחליפי החלב היחידה המייצרת את מוצריה בישראל. תחליפי החלב מותאמים לצרכי התינוקות הישראליים, ומהווים את תחליף החלב הטוב ביותר מטרנה מהדרין הנו תחליף החלב היחיד בעל כשרות בד"ץ העדה החרדית. על מנת לקבל כשרות מהודרת זו, נדרשת מטרנה להשגחה ופיקוח צמוד על כל שלב ושלב בתהליך הייצור, וכל חומרי הגלם נבדקים בקפידה על כל מרכיביהם. חומרי גלם רבים מיוצרים על ידי ספקים בחו"ל ורבני בד"צ נדרשים לצאת ולבדוק כל הליך יצור ורכיבי חומרי הגלם. מדובר בתהליך הכרוך בהשקעות כספיות ניכרות והקצאת משאבים לא מבוטלים.

תחליפי מטרנה מהדרין – תחליפי החלב הטובים ביותר.

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.