כ"ב אייר התשפ"ד
30.05.2024
שורת עבירות פליליות

עשרות אלפי שקלים, ואקדח; אם ובנה נעצרו

היום עצרו בלשי ימ"ר ירושלים את הנאשם מהכלא, ואת אמו המתגוררת בירושלים. בחיפוש שנערך בבית, אותרו ונתפסו ע"י השוטרים: 54,170 ש"ח ומאות דולרים במזומן, כדורי אקדח, פלאפונים ומחשבים ניידים, מסמכים שונים ועוד

עשרות אלפי שקלים, ואקדח; אם ובנה נעצרו
תיעוד מהמעצר בי-ם והפריטים שנתפסו בפעילות. צילום: דוברות המשטרה

אם ובנה תושבי ירושלים, נעצרו לחקירה בימ"ר ירושלים בחשד לסחיטה באיומים, תקיפה, הלבנת הון ועוד, בהיקף של למעלה ממיליון ש"ח.

מוקדם יותר השנה, עצרו בלשי ימ"ר ירושלים חשוד בגין החזקת אקדח שלא כחוק בירושלים. לאחר שנחקר במשטרה הוגש נגדו כתב אישום וההליך המשפטי בעניינו מתנהל בימים אלו כשהוא בכלא.

תיעוד מהמעצר בי-ם והפריטים שנתפסו בפעילות // דוברות המשטרה

במהלך חקירתו התברר גם לחוקרי המשטרה, כי עפ"י החשד הנאשם ואמו מנהלים קו הלוואות בניגוד לחוק. בנוסף התברר כי לווים שלוו כספים מהם ולא החזירו אותם בזמן, אוימו והותקפו על ידי הנאשם או מי מטעמו. בעקבות חשדות אלו נפתחה חקירה נוספת ביחידה המרכזית של מחוז ירושלים.

היום (שני) עצרו בלשי ימ"ר ירושלים את הנאשם מהכלא, ואת אמו המתגוררת בירושלים. בחיפוש שנערך בבית, אותרו ונתפסו ע״י השוטרים: 54,170 ש״ח ומאות דולרים במזומן, כדורי אקדח, פלאפונים ומחשבים ניידים, מסמכים שונים ועוד.

החשודים נלקחו לחקירה במשטרה בחשד להלבנת הון, סחיטה ואיומים, שיבוש הליכי חקירה, תקיפה ועבירות מס. עפ״י החשד השניים הלוו כספים בניגוד לחוק בהיקף מצטבר של למעלה ממיליון ש״ח לעשרות לווים, וחלק מאלו שלא עמדו בהחזרים אוימו, נסחטו ואף הותקפו על ידיהם.

החשודים נלקחו לחקירה בימ״ר ירושלים, והחקירה נמשכת במטרה למצות עמם את הדין.

ירושלים

art

'בחדרי' גם ברשתות החברתיות - הצטרפו!

הוספת תגובה

לכתבה זו התפרסמו 1 תגובות

תגובות

הוסיפו תגובה
{{ comment.number }}.
{{ comment.date_parsed }}
הגב לתגובה זו
{{ reply.date_parsed }}
טען עוד