ט"ו אייר התשפ"ד
23.05.2024
"תשלימו את המשימה"

הרמטכ"ל לחיילי מילואים: "לכל מהלך - תקבלו את התמיכה הכי חזקה באש"

הרמטכ"ל קיים היום הערכת מצב ברצועת עזה יחד עם מפקד אוגדת עזה, ומפקד חטיבה 5. הרמטכ"ל ללוחמים: "ח׳רבת אח׳זעה גם החזיקה כאן טרור הרבה מאוד שנים"

הרמטכ"ל לחיילי מילואים: "לכל מהלך - תקבלו את התמיכה הכי חזקה באש"
הרמטכ"ל עם הכוחות בעזה צילום: דובר צה"ל

הרמטכ"ל קיים היום הערכת מצב בח׳רבת אח׳זעה שברצועת עזה יחד עם מפקד אוגדת עזה, תת-אלוף אבי רוזנפלד, ומפקד חטיבה 5, אלוף-משנה טל קוריצקי.

מפקד חטיבה 5 אמר ללוחמים: "שיתוף פעולה, אני חייב לציין את זה, זה לא טריוויאלי, מעולה עם חיל האוויר, בסגירות מעגלים, בעבודת שת"פ של המג"ד בקצה, מסק"רים, בתקיפות הבזק שלנו".

הרמטכ"ל הלוי אמר ללוחמים: "ח׳רבת אח׳זעה גם החזיקה כאן טרור הרבה מאוד שנים, והוציאה מכאן את ההתקפה לניר עוז. ואנחנו גם הורגים את המחבלים שהשתתפו וגם הורגים את המחבלים שירצו לעשות טרור בהמשך. ואנחנו מארגנים כאן מרחב אבטחה שהחזרה לניר עוז תהיה בטוחה, ותהיה בטוחה להרבה מאוד שנים, וככה צריך לעבוד".


עוד אמר הרמטכ"ל: "כל מהלך שאתם עושים תקבלו אליו את התמיכה באש הכי חזקה שאפשר, תתכננו את זה עם היכולות שיש לכם, צאו תמיד חזק קדימה, עם תחבולה משולבת בתוך הקרב ותפעילו בשכל את הוראות הפתיחה באש. הוראות הפתיחה באש לא כובלות ידיים לאף אחד, הוראות הפתיחה באש באו לשמור עלינו גם מעצמנו, ולעבוד נכון שאנחנו נהיה מאוד אפקטיביים בפגיעה באויב, ומאוד מאוד מבוקרים בפגיעה בעצמנו ויש לנו מורכבויות כאלה. תעבירו הערכה רבה מאוד לכל האנשים, מהשבעה באוקטובר חטיבת מילואים, כל הזמן מלא פה, משימות, מעבר בין גזרות, ראוי לכל הערכה ותשלימו את המשימה הזו חזק וטוב".

 

הרמטכ"ל הרצי הלוי חמאס עזה מלחמת חרבות ברזל

art

'בחדרי' גם ברשתות החברתיות - הצטרפו!

הוספת תגובה

לכתבה זו טרם התפרסמו תגובות

תגובות

הוסיפו תגובה
{{ comment.number }}.
{{ comment.date_parsed }}
הגב לתגובה זו
{{ reply.date_parsed }}
טען עוד