ט"ז תמוז התשפ"ד
22.07.2024
המרכז הרפואי שערי צדק

בשורה אדירה למבקרים בבית החולים בירושלים

מעבר תת קרקעי להולכי רגל יוקם מתחנת הרכבת הקלה "יפה נוף" לבית החולים שערי צדק בעלות של עשרות מליוני שקלים | העבודות להקמת המנהרה יחלו במהלך שנת 2024 ויימשכו כשלוש שנים    

בשורה אדירה למבקרים בבית החולים בירושלים
חדר אשפוז בשערי צדק. אילוסטרציה צילום: אוליביה פיטוסי, פלאש 90

מעבר תת קרקעי להולכי רגל יוקם מתחנת הרכבת הקלה "יפה נוף" לבית החולים שערי צדק בעלות של עשרות מליוני שקלים: המעבר התת קרקעי להולכי רגל שיוקם, יחבר בין תחנת הרכבת הקלה "יפה נוף" ברחוב הרצל לבית החולים שערי צדק. המעבר יתחבר למבנה הכניסה החדש המוקם בימים אלה מעל החניון התת קרקעי של המרכז הרפואי.

המנהרה, באורך של 130 מטרים, צפויה להקל באופן משמעותי על הנגישות למרכז הרפואי שערי צדק, במיוחד עבור אנשים עם מוגבלות, קשישים ואנשים עם עגלות ילדים. כיום, הנגישות מתחנת יפה נוף לבית החולים מחייבת מעבר של חמישה מעברי חציה, יותר מ-300 מטרים הליכה, רובם במדרכות צרות ובשיפוע משמעותי.

העבודות להקמת המנהרה יחלו במהלך שנת 2024 ויימשכו כשלוש שנים.

מנכ"ל המרכז הרפואי שערי צדק פרופ' עופר מרין אמר: "זוהי בשורה חשובה עבור תושבי ירושלים. המרכז הרפואי שערי צדק הוא הנגיש בעיר וממוקם במרכזה של העיר בין צירי התנועה המרכזיים: כביש בגין וכביש 16 ובין 2 קווי רכבת קלה- הקו האדום והקו הירוק העתידי. מיקומו של שערי צדק הפך אותו למרכז אליו המקבל את מרבית אירועי החירום בעיר. הקמת המעבר התת קרקעי תשפר את הנגישות מקו הרכבת אל שערי צדק ותסייע למאות אלפי המטופלים המגיעים מידי שנה לטיפול".

 

בית חולים

art

'בחדרי' גם ברשתות החברתיות - הצטרפו!

הוספת תגובה

לכתבה זו התפרסמו 1 תגובות

תגובות

הוסיפו תגובה
{{ comment.number }}.
{{ comment.date_parsed }}
הגב לתגובה זו
{{ reply.date_parsed }}
טען עוד