ח' ניסן התשפ"ד
16.04.2024
מספר הפתעות

זה מתקרב: ימים ספורים להגרלת עזר מציון

ההגרלה הסינית של 'עזר מציון' מתקרבת לסיומה • כמדי שנה, מפעל החסד העצום מפרסם את קטלוג הפרסים ומספק מספר הפתעות המצפות לזוכים המאושרים

זה מתקרב: ימים ספורים להגרלת עזר מציון
הגרלת עזר מציון צילום: מתוך סרטון העמותה

יש הגרלה ויש הגרלה סינית של עזר מציון: כמדי שנה, ארגון החסד בראשותו של הרב חנניה צ'ולק אשר מסייע לרבבות מטופלים ברחבי הארץ והעולם, עם ההגרלה הפופולרית ביותר במגזר החרדי וכמדי שנה הם מספקים לנו מספר סיבות טובות לרכוש כרטיסים ובאותה הזדמנות גם להוקיר טובה לפעילות המבורכת של הארגון למען עם ישראל וכן להיות שותפים להצלת נפשות אמיתית.

לחצו כאן, השתתפו במיזם הצלת חיים ותוכלו לזכות גם בפרסים>>>

מרכב יוקרתי ועד טיסה זוגית לאפריקה

לצד הפרסים המסורתיים, כגון ₪160,000 עבור רכישת רכב יוקרתי ומבחר חופשות חלומיות בארצות הברית ובאירופה, בעזר מציון דאגו להגשים עבור הזוכים עוד מגוון רחב של חלומות. ברכישת כרטיס תוכלו לסמן את אחד מהפרסים הבאים: 'משכנתא לשנה', הכוללת 2,500 ש"ח לחודש במשך שנה, לתשלומי המשכנתא, להחזרי חובות או לכיסוי ההוצאות השוטפות.  'ספר תורה משלכם' - ספר תורה מהודר שנכתב על ידי סופר סת"ם מוסמך וירא שמיים מבית 'מלכות וקסברגר' אותו אתם יכולים להקדיש לזכר יקירכם. זאת לצד מגוון פאות יוקרה, חבילות ריהוט לבית, טיסה זוגית לאפריקה, אלפי שקלים לרכישה במבחר חנויות ועוד הפתעות רבות נוספות.

בנוסף לכך, ב'עזר מציון' מעניקים תשורות מיוחדות ללא הגרלה עבור רוכשי החבילות. רכישת ה'חבילה הכדאית' תזכה אתכם ב-30 כרטיסים להגרלות הגדולות וכן בבונוס מיוחד - השתתפות חינם בהגרלת כספת מלאה שיכולה לזכות אתכם ב- 100,000 $! רוכשי ה'חבילה היוקרתית' יקבלו 100 כרטיסי השתתפות בהגרלות וכן מתנה לבחירה: סט סירי סולתם או 400 ש"ח למימוש ברשת גולף. ומעל כולן ישנה את ה'חבילה החלומית', אשר תזכה אתכם ב-300 כרטיסים להגרלות וכן באחת משתי המתנות הבאות: שייקר עוצמתי מבית נינג'ה או זוג כריות ושמיכות פוך מבית 'פריד'.

זוכים בפרסים ומצילים חיים

השנה, אולי יותר מכל שנה אחרת, הנתינה והסיוע של עזר מציון למען הזולת קיבלו ביטוי נרחב בצל המלחמה שפוקדת אותנו, אשר הביאה לגל פניות אדיר לארגון עם בקשות לתרופות, אביזרי ציוד לנכים ומבוגרים וכן במתן סיוע נפשי שכה נזקק בימים אלו.

ההגרלה השנה עומדת בסימן של עזרה ונתינה לאותם אלו שנפגעו וזקוקים לעזרה יותר מתמיד. זה הזמן שלנו להירתם וגם כן לתת מעצמנו יותר מתמיד למען אלו שצריכים אותנו.

לחצו כאן, השתתפו במיזם הצלת חיים ותוכלו לזכות גם בפרסים>>>

 

עזר מציון

art

'בחדרי' גם ברשתות החברתיות - הצטרפו!

הוספת תגובה

לכתבה זו התפרסמו תגובות

תגובות

הוסיפו תגובה
{{ comment.number }}.
{{ comment.date_parsed }}
הגב לתגובה זו
{{ reply.date_parsed }}
טען עוד