י"ח תמוז התשפ"ד
24.07.2024
"הם נכשלו"

השר לשגרירים: "אונר"א הפכה לחלק ממכונת הרצח של חמאס"

שר החוץ ישראל כ"ץ הציג למשלחת השגרירים באו"ם את 'תיק אונר"א' שהוכן במשרד החוץ: "אונר"א לא יכולה להיות חלק מהיום שאחרי בעזה - היא הפכה לחלק ממכונת הרצח של חמאס"

השר לשגרירים: "אונר"א הפכה לחלק ממכונת הרצח של חמאס"
שר החוץ ישראל כ"ץ עם השגרירים צילום: סיון שחור, לע"מ

שר החוץ ישראל כ"ץ נפגש הערב (חמישי) עם משלחת השגרירים לאו"ם בראשות שגריר ישראל באו"ם גלעד ארדן, מהמדינות צ'כיה, בולגריה, הונגריה, מלטה, רומניה, אוקראינה, סיירה לאון וסלובניה.

שר החוץ הציג בפני חברי המשלחת את "תיק אונר"א" שהוכן במשרד החוץ, ובו חומרים חד משמעיים המעידים על המעורבות העמוקה של עובדי הארגון בארגון הטרור חמאס.

שר החוץ כ"ץ אמר לחברי המשלחת: "אונר"א לא יכולה להיות חלק מהיום שאחרי בעזה. הם נכשלו. אונר"א גם עכשיו חלק מארגון טרור והפכה לחלק ממכונת הרצח של חמאס.

אתם רואים את הפנים ואת השמות של המחבלים שהם חלק מאונר"א וחלק מחמאס - מחבלים שלקחו חלק אקטיבי בטבח ה-7 באוקטובר. הם לא רק 12 - הם אלפים, אלפים שמעורבים עמוקות בטרור.

המנדט של אונר"א לא ריאלי כי היא מנציחה את הפליטות הפלסטינית ומנציחה את הטרור - ואני מתכוון להוביל את המערכה כדי לוודא שביום שאחרי אונר"א תהיה נחלת העבר", כך כ"ץ.

שגריר ישראל באו"ם, גלעד ארדן אמר: "ביום שאחרי, הקהילה הבינ״ל תצטרך לחשוב על פתרונות חדשים ויצירתיים. למשל להפנים שאונר״א וחמאס משולבות זו בזו וצריך מודל אחר.

אנחנו נחשוף ״תיק אונר״א״ לעולם. נוכיח שלא מדובר רק ב-12 עובדי אונר״א שהשתתפו בטבח, ושחמאס משתמש בסיוע ההומניטרי המגיע לאונר״א".

אונר"א ישראל כץ

art

'בחדרי' גם ברשתות החברתיות - הצטרפו!

הוספת תגובה

לכתבה זו התפרסמו 1 תגובות

תגובות

הוסיפו תגובה
{{ comment.number }}.
{{ comment.date_parsed }}
הגב לתגובה זו
{{ reply.date_parsed }}
טען עוד