1. עמוד הבית
  2. עסקים ונדל"ן
  3. צרכנות

'תבונה' מציגה: קורס להכשרת מדריכים

קורס הכשרת המדריכים של 'תבונה – הדרכה לתקציב המשפחה' יוצא לדרך. המדריכים שיעברו את הקורס ישולבו במערך של סדנאות שיערכו בכל רחבי הארץ. המדריכים ייפרשו מצפת וחיפה שבצפון עד אופקים ונתיבות שבדרום
יוסי כץ, כתב 'בחדרי חרדים', כ"ט אייר תשס"ח 03/06/2008 15:34

ראש מועצת חריש ניסים דהן בכנס הרב ניסים דהן בכנס היסוד של 'תבונה'

עם קבוצה איכותית של עשרים וחמישה אברכים שעברו מבחנים קפדניים, יוצאת לדרך תוכנית הכשרת המדריכים (הבאים) של ארגון 'תבונה'. המדריכים שיעברו את הקורס ישולבו במערך של סדנאות שיערכו בכל רחבי הארץ במקביל להרצאות שמקיים ארגון 'תבונה' בשנה האחרונה, ויהוו את הסגל המקצועי המרכזי של הארגון.

ארגון 'תבונה – הדרכה לתקציב המשפחה', שם לו למטרה להעמיד בראש סדר היום הציבורי את נושא כלכלה נבונה של תקציב המשפחה. באמצעות הרצאות וסדנאות שהארגון עורך לצעירים, הוא מטמיע את החשיבות של נושא זה בציבור הרחב ומונע ממשפחות רבות להצטרף למעגל העוני.

לקורס שנפתח בימים אלו נרשמו כ-200 נציגי קהילות וארגוני חסד, מהם נבחרו עשרים וחמישה מרצים מכל רחבי הארץ שעברו את המבחנים הקפדניים בהצלחה. הקורסים נערכים בשיתוף המרכז החרדי להכשרה מקצועית, ונמסרים מפי מומחים בתחום הכלכלה הנבונה.

לדברי מנהלי הארגון, המדריכים שיעברו את הקורס ישולבו במערך הסדנאות של 'תבונה' בכל הארץ. המדריכים מתגוררים בכל רחבי הארץ מצפת וחיפה שבצפון עד אופקים ונתיבות שבדרום וחדורי רוח שליחות להציל ולמנוע את המשפחה הענייה של העתיד.

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
  1. סתם אוכלי חינם  (ל”ת)

    ישראל פ

    • מה הקשר?? 


  2. בית הספר לייעוץ תורני  

    צבי