ט"ז אייר התשפ"ד
24.05.2024

החשד: משכיר הרכב החרדי העלים 1.5 מיליון שקל

יחזקאל ארנטרוי, בן 38 מאלעד, שוחרר למעצר בית בערבות גבוהה, בחשד שהעלים 1.5 מיליון שקל מרשויות המס מהכנסות בהשכרת רכב ב'שחור'

החשד: משכיר הרכב החרדי העלים 1.5 מיליון שקל

כפי שפורסם אתמול (ב) ב'בחדרי חרדים', נעצר בעל עסק להשכרת כלי רכב מאלעד שעבד ב"שחור" ולא דיווח לרשות המסים על פעילותו. עשרות הרכבים ששימשו את העסק נרשמו על שמו, על שם אשתו ועל שם אחיו החוסה המתגורר במוסד.

מדובר ביחזקאל ארנטרוי, בן 38 מאלעד, שנעצר בעקבות פעילות משולבת של מספר גורמי אכיפה, בהובלת משרד מע"מ פתח תקווה, בחשד שלא דיווח לרשות המסים על פעילותו כבעל עסק להשכרת כלי רכב. בית משפט השלום בפתח תקווה הורה על השארתו במעצר בית עד ליום חמישי הקרוב והטיל עליו תנאים מגבילים, ביניהם ערבות עצמית וערבות צד ג'.

ארנטרוי שוחרר בערבות עצמית של 100 אלף ש"ח, ערבות צד ג' 50 אלף ש"ח והפקדה של 6,000 ש"ח למעצר בית עד ליום חמישי הקרוב. כמו כן נאסר עליו לבצע שינויי בעלות על כלי רכב אשר רשומים על שמו, על שם אשתו ועל שם אחיו.

במחלקת ביקורת במשרד מע"מ פתח תקווה מתנהלת חקירה משותפת עם משטרת ראש העין, מבקרי יחידת ניהול ספרים במס הכנסה, משרד התחבורה וביטוח לאומי נגד החשוד. מהחקירה נגדו עלה כי הוא משכיר עשרות כלי רכב וסוחר בעשרות כלי רכב נוספים, כל זאת מבלי שנרשם כעוסק, כמתחייב בחוק ומבלי ששילם מסים הנאמדים ביותר מ-1,500,000 ₪. בחקירתו, הודה החשוד בחשדות המיוחסים לו.

כמצוין בבקשה שהוגשה לבית המשפט, כלי הרכב המשמשים בעסק רשומים על שמו, על שם אשתו ואף על שם אחיו, המוגדר כחוסה המתגורר במוסד המתאים לצרכיו.

חלק מכלי הרכב שהורדו מהכביש באלעד

חלק מכלי הרכב בחניון (ישנם כלי רכב אשר אינם קשורים)



העלמת מס ארנטרוי רכבים השכרה שחור

art

'בחדרי' גם ברשתות החברתיות - הצטרפו!

הוספת תגובה

לכתבה זו התפרסמו 9 תגובות

תגובות

הוסיפו תגובה
{{ comment.number }}.
{{ comment.date_parsed }}
הגב לתגובה זו
{{ reply.date_parsed }}
טען עוד