1. עמוד הבית
 2. מוזיקה
 3. מוזיקה

עונת סוכות נפתחת עם זמרי החתונות • להאזנה

ההכנות לחג הסוכות כבר כאן • שעה ורבע של שמחת בית השואבה עם בכירי זמרי החתונות • אלבומו של שייקה גרינשפן עם מוטי לייכטר, יוני ברגר ומוטי הרמן • להאזנה
ישראל חבר, בחדרי חרדים, ו' תשרי תשע"ב 04/10/2011 23:01

גרינשפן

שייקה גרינשפן וחברים באלבום חדש ומקפיץ ממיטב שירי השמחה והרגש מכל הזמנים, בעיבודו של מושמוש. הכינו את עצמכם לכשעה ורבע של ריקודים!שייקה גרינשפן שוודאי מוכר לכם מהופעותיו בחתונות ובשמחות בית השואבה, אסף חברים טובים ומקהלה מעולה, ויחד הקליטו אלבום שמחה מקפיץ לימי החג.

מרגע שתתחילו להקשיב למוזיקה, תמצאו את עצמכם נסחפים אחרי ביצוע מדויק, איכות מעולה, ועיבוד חדשני ומיוחד מידיו המוצלחות של משה (מושמוש) אברהם, שגם ניגן בווירטואוזיות מדהימה על כל הכלים. שייקה בחר לבצע באלבום שירים מוכרים שכולנו אוהבים לשיר יחד, והוסיף עליהם שירים מהעת האחרונה. יחד עם שייקה מבצעים את השירים הזמרים המפורסמים: קובי גרינבוים, מוטי לייכטר, יוני ברגר ומוטי הרמן.

האלבום מחולק לארבעה חלקים:

חלק ה"שמחה" המכיל שירים מוכרים כמו כי הרבית, וקרב פזורנו, פקודי ה' ושירים חדשים כמו 'בעזרת ה'', 'יהא רעווא' ועוד. חלק ה"לרקוד" המכיל שירים כצמאה, לב אחד, ערבים ועוד. חלק ה"לקפוץ" המכיל שירים כאל תתייאש, הסח הדעת, ושכנתי ועוד. וחלק ה"להתרגש" המכיל שירים כהוא יבנה, רזא דשבת ועוד.

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
 1. שייקה זמר תותח  

  שלומי

 2. חדרי. איך שכחתם את הזמר הפופלרי ביותר בישראל???  

  1גדייא2זוזי

 3. דיסק משובח  

  ישיבוחר מרוצה

 4. דיסק משובח  

  אוהב מוזיקה

 5. דיסק מעולה!! כמו התפילות!!  

  מתפלל בבית כנסת הגבעה

 6. וואו וואו  

  מדהים

 7. שייקה  

  מכיר אותו

;