1. עמוד הבית
 2. מוזיקה
 3. מוזיקה

למה נהג מונית מבת-ים שר לחב"ד מבנגקוק • צפו

נועם כהן, נהג מונית, התפרסם בשנים האחרונות בזכות שירים קלילים אותם העלה לרשת • השיר האחרון: הלל ושבח לבית חב"ד בבנגקוק • ל'בחדרי חרדים' הוא מסביר למה עשה זאת
יקי אדמקר, בחדרי חרדים, כ"ה תשרי תשע"ב 23/10/2011 10:48

נועם כהן, מנסה את מזלו בכוכב נולד. צילומסך: ערוץ 2 נועם כהן, מנסה את מזלו בכוכב נולד. צילומסך: ערוץ 2

כששומעים את השיר של נועם כהן (55), תושב העיר בת ים העושה לפרנסתו באמצעות נהיגה במונית, ניתן לחשוב שזהו עוד שיר חובבני של זמר מתחיל המעוניין להתפרסם.

אך שיחה עמו מלמדת כי מאחורי השיר שנכתב על בית חב"ד בבנקוק, מסתתר סיפור מרתק.
מאחוריו עשרות שנות פעילות מוסיקאלית חובבנית. שיריו הקלילים ניתנים להורדה ברשת האינטרנט וזוכים לפופולאריות רבה בשל העובדה שהם מצטיינים במילים קלילות ובמוסיקה מקפיצה.

חברת 'סלקום' בחרה את שיריו והפכה אותם אחד אחד לרינגטונים ופאנטונים להורדה שזוכים לאלפי הורדות בעיקר בגלל השנינות של כהן בכתיבת המילים.

אחד השירים שכתב לאחרונה הוא על בית חב"ד בבנגקוק ועל שליח חב"ד הרב נחמיה וילהלם: "תודה לרב נחמיה. תודה לך על הכול. חב"ד בבנגקוק זו חוויה. תודה לך על הכל"

"אני נוהג לצאת פעמים רבות לטייל בתיאלנד", מספר נועם כהן בשיחה עם 'בחדרי חרדים'. באחת הפעמים האחרונות שביקרתי שם, הגעתי לבית חב"ד והבחנתי במקרים רבים של מסירות גדולה של הרב נחמיה.

"באחת מהפעמים, הגיעו למקום 2 בחורות ישראליות שאיבדו את התיקים שלהם ואת הדרכונים הישראליים יחד עם כרטיסי הטיסה של אותו היום. הרב נחמיה הרגיע אותם ודאג להתחיל לטפל בהן דרך השגרירות וחברות הנסיעות. הוא גם דאג שיודיעו ברדיו האזורי כי התיקים נאבדו באחת המוניות.

"במקביל למאמצים להשגת דרכונים חדשים, הגיע ההודעה כי המונית ובה התיקים והדרכונים נמצאה".

כהן מספר בשיחה עמנו סיפורים רבים על הרב נחמיה וילהלם ועל המסירות הגדולה שלו לתיירים הישראליים. "יום אחד נסעתי לעיר מרוחקת וכתבתי והלחנתי את השיר הזה במשך 3 ימים כמתנה לרב. אנשים השתגעו ממני וטיפסו על הקירות מרוב ששיגעתי אותם עם המוסיקה וכתיבת המילים".

הוא מוסיף כי הוא פועל להשגת פרס ישראל לרב וילהלם: "זה אדם שמגיע לו דבר כזה".

באחת מנסיעותיו האחרונות של כהן, עלתה נוסעת חסידת חב"ד והוא ביקש להשמיע לה את השיר: "זה היה עוד לפני שפרסמתי את זה פעם ראשונה וקלטתי שמרוב התרגשות היא רוצה להקליט את השיר אז מייד נטרלתי את הרדיו".

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
 1. החבניקים הצדיקים של הדור עובדי ה' אמתיים באהבת ישראל שזה כל התורה כולה  (ל”ת)


 2. היום מתפרסם באתר חב"ד און ליין איך שד"ר אפרים שך ז"ל חגג והתוועד בבית חב"ד בבנקוק יחד עם הרב ווילהלם שליט"א ואיך שדיבר בזכות  (ל”ת)


 3. shach  

  leibov

 4. נהגי מוניות מטיילים וחברמנים של עולם הגשמי לא ינהיגו את ישראל! רק חכמי הנגלה:  

  שפוי

 5. מרגש מאוד! כל הכבוד לכם חב"ד!  

  וואוווווווווווו

 6. אין אין אין כמו חב"ד!!!!!!!!!!!  


 7. משאלה  

  קדוש מ.. עונה

;