1. עמוד הבית
  2. נשים
  3. ?מה חדש

איוונקה מרימה ידיים וסוגרת את העסק המצליח

בתו של הנשיא טראמפ המשמשת לו כיועצת, נכנעה להגבלים שהוטלו עליה באשר לניהול עסקיה הפרטיים ומתכוונת לסגור את המותג שהקימה לפני מס' שנים

יענקי פרבר, י"ג אב תשע"ח 25/07/2018 09:49

נכנעה ללחצים המותג של איוונקה טראמפ המותג של איוונקה טראמפ צילום: רויטרס

איוונקה טראמפ סוגרת את מותג הבגדים והאביזרים שלה ושנקרא על שמה Ivanka Trump, מאחר והיא נמצאת תחת קשיים של אתיקה שהוטלו עליה מאז הפכה ליועצת ללא תשלום של אביה הנשיא דונלד טראמפ.

איוונקה היתה תחת הגבלים מסוימים, מאחר והיא מכהנת כיועצת לאביה, ניהול עסק פרטי יכול להביא לניגוד עניינים, ולנהל עסק עם הגבלים שונים זה דבר לא פשוט, ואולי גם לא ממש רווחי, מה שהוביל להחלטה לסגור את המותג שלה.

איוונקה טראמפ אמרה כי לעולם לא תחזור לקמעונאות, כך על פי הדיווח ב'וול סטריט ג'ורנל' ותישאר ממוקדת במדיניות ובפוליטיקה.

"אחרי 17 חודשים בוושינגטון, אני לא יודעת מתי או אם אחזור אי פעם לעסק, אבל אני יודעת שההתמקדות שלי לעתיד תהיה העבודה שאני עושה כאן בוושינגטון", כך צוטטה איוונקה ב'וול סטריט ג'ורנל' אתמול (שלישי). "ההחלטה הזו עכשיו היא תוצאה הוגנת עבור הצוות שלי והשותפים", הוסיפה הבת היהודייה.

טראמפ כיועצת לאביה, התמקדה בנושאים כמו להשוות את שכרם של נשים לשל גברים ולהרחיב את העזרה של הורים עובדים, כדי שלא יפגעו הורים לילדים קטנים.

חלק מההגבלות שהוטלו על טראמפ כשצטרפה לצוות הבית הלבן של אביה, כללו סיום עסקאות בינלאומיות עתידיות ובדיקת הסכמים חדשים. היא הפסיקה לנהל את החברה, אבל שמרה על בעלות החברה באמצעות אנשים נאמנים.

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.