י"ג סיון התשפ"ד
19.06.2024
רץ לצורך בריאות ונפטר

התייתם בגיל שנה: מנחם בן דוד ז"ל התמוטט

הבחור מנחם בן דוד ז"ל, תלמיד ישיבת רש"י נפטר הלילה פתאומי לאחר שהיה בריצה לצורכי בריאות 

התייתם בגיל שנה: מנחם בן דוד ז"ל התמוטט
נר צילום: pixabay

הטרגדיה הלילה בחצות בפתח תקווה: תלמיד ישיבת רש"י הבחור מנחם בן דוד ז"ל התמוטט בסמוך לקניון סירקין בפתח תקווה ואיבד את הכרתו. לאחר פעולות החייאה הוא נפטר בבית החולים למגינת לב בגיל 27.

כפי שדווח הלילה ב'בחדרי' חרדים', כונני מד"א - הצלה פתח תקווה שהוזעקו למקום, החלו לבצע בצעיר פעולות החייאה, כאשר אליהם מצטרף צוות ניידת טיפול נמרץ. לאחר שביצעו פעולות מצילות חיים, הוא פונה לבית החולים בילינסון, שם נמשכו הפעולות. אולם לאחר שעה קלה, לאחר שהגיע במצב אנוש, לא נותר לצוות הרפואי אלא לקבוע את מותו. על פי המידע שהגיע לידי 'בחדרי חרדים', מנחם רץ לצורכי בריאות, ועבר דום לב פתאומי.

מנחם בן דוד ז"ל נולד ביד רמב"ם בכ' תשרי תשנ"ב לאביו ר' דוד בגיל שנה התייתם מאמו מזל טוב ע"ה בתו של יבלחט"א הרב מנחם אילוז ממושב יד רמב"ם שנפטרה ממחלת הלוקמיה. 

בילדותו למד בתלמוד תורה ברחובות וכן בישיבה לצעירים במושב יסודות שם התעלה במעלות התורה והיראה. 

בשנים האחרונות נכנס ללמוד בהיכלה של ישיבת רש"י בסניף פתח תקווה שם המשיך לעשות חיל בלימודיו אך למגינת לב השיב את נשמתו ליוצרה. 

בגלל שהתייתם מאמו גדל אצל סבו הרב אילוז, חבריו מספרים ל'בחדרי חרדים' על בחור טוב שאהב לעזור תמיד רק במגבית האחרונה של ישיבת רש"י נרתם בכל כוחו להצלחת המגבית זו טרגדיה גדולה לכל הסניפים של ישיבת רש"י. 

הלווית הבה"ח מנחם בן דוד ז"ל תתקיים בשעה 16:30 בהר המנוחות.

תהא נשמתו צרורה בצרור החיים. 

טרגדיה פתח תקווה ברוך דיין האמת פעילות גופנית

art

'בחדרי' גם ברשתות החברתיות - הצטרפו!

הוספת תגובה

לכתבה זו טרם התפרסמו תגובות

תגובות

הוסיפו תגובה
{{ comment.number }}.
{{ comment.date_parsed }}
הגב לתגובה זו
{{ reply.date_parsed }}
טען עוד