1. עמוד הבית
 2. חדשות
 3. אקטואליה

הח"כ משמאל: רון קובי לא יכול להמשיך

לאחר שרון קובי שוב חצה את הגבולות והשתלח בשידור חי בפייסבוק בתושבי עירו החרדיים והאשים אותם בכך שהם מטנפים את העיר ולא משלמים ארנונה, ח"כ מ'מרצ' צייץ כי קובי לא יכול להמשיך בתפקידו אם הוא מתבטא כך נגד תושבי עירו

קובי עוזיאלי, י"א ניסן תשע"ט 16/04/2019 07:34

לאחר הסתה נוספת נגד החרדים רון קובי / מוסי רז רון קובי / מוסי רז צילום: דוד כהן/תומר נויברג, פלאש 90

ראש עיריית טבריה רון קובי שכבר למדנו להכיר בהתבטאויות אנטישמיות כלפי הציבור החרדי בעירו, לא שינה את הדיסקט, גם כאשר הבין כי משאלתו לא התמלאה וכי שר הפנים הבא ימשיך להיות יו"ר ש"ס השר אריה דרעי.

כהרגלו ראש העיר מתעד כל צעד ושעל בסדר יומו ומעביר בשידור חי בפייסבוק, יש שיגדירו זאת כסוג של הפרעה כפייתית, אתמול הוא מצא שוב את הדרך להתנגח בחרדים ולהפיק מפיו דברי שנאה והסתה כלפי החרדים המתגוררים בעירו, "תתביישו לכם, חבורת אפסים במשרד הפנים" ואיים, "אני אקח אתכם לבג"ץ השבוע ואתם תלמדו איך לפי החוק אתם צריכים להתנהג. אתם לא תעשו שרירים על עיר שלמה שיש בה סך הכל 22% חרדים שרוצים לסחוט ולחלוב את הקופה הציבורית. ארנונה בקושי משלמים, אבל לטנף את העיר - מטנפים. בושה וכלימה", כך קובי.

קובי אתמול, מתוך השידור החי בפייסבוק

מי שבאופן אולי מפתיע יצא להגנת החרדים, הוא חבר הכנסת (תכף לשעבר) מוסי רז מ'מרצ', שהגיב לדבריו של קובי בחשבון הטוויטר שלו וכתב, "ראש עיר שמתבטא כך כלפי תושביו לא צריך להמשיך".

מוסי רז הינו היחיד לפחות בריש גלי - שתקף וגינה את קובי וקבע כי הוא אינו ראוי להמשיך בתפקידו.

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
 1. רון כולורבי  

  מסכן

 2. התושבים צריכים לתבוע אותו תביעת דיבה  

  אחד

 3. יפה שראש העיר הזה יודע להגיד ברוך השם  


 4. תשלום ארנונה לעיריית טבריה  


 5. אני מסכים אתו  


 6. צודק.  (ל”ת)

  נועה

 7. וואלה!! סו"ס אחד שמדבר לעניין!!!!  

  חיים

 8. זאת לא גיזענות, זאת המציאות. החרדים אנשים טובים, אבל המודעות שלהם לניקיון הרחוב היא אפס. הם שולחים ילדים קטנים לזבל שלא מגיעים ואז מניחים מסביב, גם בירושלים האיזורים בהן חיים החרדים הרבה יותר מטונפים משאר העיר. וזאת עובדה. אז החרדים מוזמנים להפסיק להיעלב ולעשות משהו בנדון.  (ל”ת)


;