1. עמוד הבית
  2. חדשות
  3. חדשות חו"ל

הנער היהודי הרס את ההפתעה האמריקנית

בעוד ראש עיריית ניו-יורק התרגש לקראת ההכרזה על כניסתו למירוץ לנשיאות ארצות הברית, נער יהודי נחשף למידע סביב כוונותיו וחשף זאת בבלוג האישי שלו 

יענקי פרבר, י"א אייר תשע"ט 16/05/2019 18:48

ידע לפני כולם פליישר פליישר צילום: טוויטר

נער יהודי בן 17 מסנט לואיס, שכותב בלוג פוליטי יומי, "הרס" את ההפתעה בהכרזת מועמדותו לנשיאות של ראש עיריית ניו יורק, ביל דה בלאזיו.

דה בלאזיו היה אמור להודיע רשמית את ההודעה הבוקר (חמישי) עם סרטון בן 3 דקות שפרסם ביוטיוב, ומיד אחר כך להופיע בתוכנית "בוקר טוב אמריקה" של רשת ABC, שם יכריז על המירוץ לנשיאות במפלגה הדמוקרטית.

אולם גייב פליישר, נער בן 17, תלמיד בבית ספר שעדיין עושה בגרויות וכותב בבלוג "תתעוררו לפוליטיקה", כבר פרסם את הידיעה על הצטרפות למירוץ אצלו בבלוג וכן בחשבון הטוויטר שלו, ביום רביעי בשעה 17:00 אחר הצהריים, זאת לאחר שראה את הידיעה על כך בבלוג פוליטי פנימי של המפלגה הדמוקרטית בעיר סו סיטי באיווה. בבלוג אליו נחשף הנער, נכתב כי החברים מוזמנים ביום שישי הקרוב לסיור בחירות ראשון בניו יורק.

פליישר הצעיר עשה "בית ספר" לראש העיר, ודיווח על התוכניות של דה בלאזיו. הידיעה תפסה את ראש העיר לא מוכן, וכאמור, הרסה לו את ההפתעה.

לא רק ראש העיר הופתע, גם תוכנית הבוקר הפופולרית בניו יורק "בוקר טוב אמריקה" הופתעה. הצעיר סיפר לכולם בציוץ תגובה על הידיעה שראש העיר יופיע בתוכנית, וגילה לכולם מה יהיה נושא הראיון - "המירוץ לנשיאות".

פליישר החל לכתוב על פוליטיקה מגיל 9. הוא גייס מנויים, כולל סלבריטאים פוליטיים, והצליח לקבל כתבה בניו יורק טיימס בשנת 2017, מה שפרסם אותו ברחבי ארצות הברית. "זה היה מרגש לראות את זה ומיד לקבל תשומת לב על החשיפה שלי", הוא אמר ל'וושינגטון פוסט'. פליישר ציין כי הוא סיים את שיעורי הבית שלו לפני שהעלה לבלוג את הסקופ שלו.

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
  1. הבלוג הפוליטי הפנימי - גלוי רק לפליישר?  

    יחצן בגרוש

  2. למה אתם שונאים את החילונים ואת הדתיים לא חסר לכם שונאים מבית?  (ל”ת)

    שאלה לחרדים