1. עמוד הבית
  2. חדשות
  3. חדשות חו"ל

התחזית של המיליארדר היהודי לבחירות 2020

המליארדר היהודי - אמריקאי מארק קיובן אמר בראיון, שמכל רשימת המועמדים הארוכה לנשיאות ארצות הברית בשנה הבאה, לא נמצאת אלטרנטיבה לנשיא טראמפ • "כולם שם פוליטיקאים, ועל הפוליטיקאים לא סומכים"

יענקי פרבר, י"א אייר תשע"ט 16/05/2019 19:58

"אין אף אחד כרגע" מארק קיובן מארק קיובן צילום: רויטרס

היזם המיליארדר מארק קיובן אמר לרשת CNBC, כי לאף אחד מבין עשרים ושלושה המועמדים למפלגה הדמוקרטית לבחירות 2020, אין סיכוי לנצח את הנשיא דונלד טראמפ.

"אין אף אחד כרגע", אמר מארק קיובן, כאשר נשאל למי יש את הסיכוי הגדול ביותר לנצח בבחירות הכלליות את נשיא ארה"ב דולנד טראמפ.

הוא גם לא התרשם מסגן הנשיא לשעבר, ג'ו ביידן, מי שכיהן כסגנו של ברק אובמה, למרות ההובלה הברורה שלו על שאר המתמודדים הדמוקרטיים ברוב הסקרים הלאומיים.

את הדברים הוא אמר לפני הכרזת ראש העיר של ניו יורק, ביל דה בלאזיו, שהודיע על התמודדותו על ראשות המפלגה הדמוקרטית, אך גם הוא לא מאיים כרגע על הנשיא טראמפ.

מארק קיובן הוא איש עסקים, יזם, מיליארדר, פילנטרופ יהודי אמריקאי ומבעלי קבוצת הכדורסל האמריקאית דאלאס מאבריקס. נכון ל-2015, הוערך הונו בכ-3 מיליארד דולר.

קיובן אמר, כי ביידן הוא "חכם, ויכול לעשות עבודה הגונה כנשיא", אך ציין כי זה מוקדם מדי לדעת מה יקרה בשנת 2020. אך "כרגע אין מי שינצח את טראמפ".

הוא נשאל מדוע אף אחד מהמועמדים לנשיאות המפלגה הדמוקרטית לא מאיים על טראמפ, הוא ענה כי "רובם פוליטיקאים, טראמפ לעומת זאת, היה איש עסקים".

"אם תסתכלו מדוע אנשים הצביעו לדונלד טראמפ, לדעתי בראש ובראשונה זה היה בגלל שהוא לא היה פוליטיקאי", אמר קיובן, "אם מסתכלים על המועמדים הדמוקרטים, כולם שם פוליטיקאים, ועל הפוליטיקאים לא סומכים בכל מקצוע".

באשר להצעות המדיניות של המועמדים הדמוקרטים, המיליארדר היהודי כינה אותם כ"תעמולה לקבל כותרת בשביל תשומת לב".

"אני לא חושב שהם מאמינים שמה שהם מציעים הוא סביר", הוסיף.

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
  1. בפוליטיקה צריך להיות פוליטיקאי וזו מחמאה ולא בושה ! זו העבודה בפוליטיקה להיות פוליטיקאי  (ל”ת)


  2. מארק לנשיאות ארצות בהריט או למישהו ב2020  (ל”ת)