1. עמוד הבית
 2. חדשות
 3. חדשות חוץ

המוסלמי מסר דיווח שקרי: "חרדים מאיימים עלי בנשק"

חרדי נקלע אמש לעימות מסוכן עם מוסלמי והכל בגלל ריב על חנייה. המוסלמי דיווח למשטרה ושיקר כי "חרדים מאיימים עליו בנשק" וזו הגיעה בכוחות מתוגברים. בחסדי שמים זה הסתיים ללא נפגעים בנפש • ל'בחדרי' הוא אומר כי בכוונתו להגיש היום תלונה
Print יענקי פרבר , ב' אייר תשע"ח 17/04/2018 11:01

חרדי מאנטוורפן שחטף ביצים על החליפה באדיבות המצלםמוסלמי התקשר למשטרה ודיווח כי חרדי מאיים עליו בנשק, עשרות ניידות הוקפצו.

המקרה אירע אמש (שני) באנטוורפן, חרדי תושב העיר נקלע לוויכוח עם מוסלמי על מקום בחניה, היו והאחרון חנה בחניה כפולה.

הם החלו להתקוטט עד שנקלעו לתוך שכונה של מוסלמים שהקיפו את רכבו של החרדי, המשטרה הוזעקה למקום דווקא על ידי המוסלמים שטענו כי היהודים החרדים איימו עליהם בנשק, עשרות ניידות הוקפצו למקום. לאחר שהשוטרים הבינו שהמוסלמים שיקרו הם עזבו את המקום, החרדי שהזעיק את ארגון 'השומרים' חטף מהמוסלמים ביצים, מהומה גדולה נוצרה במקום.דקות לפני הגעת המשטרה תיעד החרדי את המוסלמי שהתעמת עמו מחלון רכבו - באמצעות הסמארטפון, ובתגובה זרק המוסלמי חפץ לתוך רכבו, בתיעוד שהגיע ל'בחדרי חרדים' נראה המוסלמי אומר ליהודי שיוריד את המצלמה, היהודי אמר לו שישתוק ובתגובה המוסלמי זורק לעברו חפץ כלשהו, המוסלמי גם יידה ביצים לעבר החרדי.

בשיחה עם 'בחדרי חרדים' מספר החרדי שנכנס לעימות עם המוסלמי; "הם התחילו לריב איתי, איימו עלי, פתחו לי את הרכב וזרקו לי את הכובע לרחוב, אז נסעתי לידם תוך כדי שאני מזמין משטרה ואת ארגון השומרים, בינתיים המוסלמי התקשר למשטרה ודיווח להם שאני מאיים עליו בנשק, הגיעו עשרות ניידות לתוך השכונה המוסלמית, ולאחר שגילו שזה שקר, הם עזבו את המקום, אני מתכוון ללכת היום ולהגיש תלונה במשטרה".

אולי יעניין אותך גם

אולי יעניין אותך גםהוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
 1. תהיה חכם ואל תהיה צודק!  


  • אין לו מה לעשות, מתעסק עם ערבים (ל”ת)


  • אוקי .אני הייתי שם ברחוב וראיתי איך שהכל התחיל 

   אנטוורפני

 2. בעלזאים טפשים שחושבים שהם ברחוב קדושת אהרן  

  יואלי

 3. לתגובה מספר 1  

  Duvi