1. עמוד הבית
  2. משפט ופלילים
  3. פלילים

רכב ממשלתי שנכנס למאה שערים הותקף באבנים

כוחות משטרה חילצו הבוקר (א') פקחי רשות האוכלוסין שנכנסו אל תוך שכונת מאה שערים והותקפו על ידי קבוצת חרדים קיצוניים | הפקחים לא נפגעו והמשטרה פתחה בחקירה

אבי גדלוביץ', כ"ד אלול תש"פ 13/09/2020 11:42

חולץ על ידי המשטרה השוטרים חילצו את הפקחים השוטרים חילצו את הפקחים צילום: קבוצת מחאות החרדים הקיצוניים

רכב ובו פקחי רשות האוכלוסין וההגירה שנכנס הבוקר (ראשון) לשכונת מאה שערים בירושלים, הותקף על ידי תושבים קיצוניים באבנים וחפצים אחרים. התושבים שלא ראו בעין יפה את כניסתו של הרכב הממשלתי לשכונה, ניסו להשחית אותו ואף ריססו עליו דגלי פלסטין.

הפקחים שחששו לחייהם, הזעיקו במהירות את המשטרה שחילצה אותם תוך זמן קצר מהשכונה. לא היו נפגעים באירוע ומשטרת ירושלים פתחה בחקירת הנסיבות במטרה להתחקות אחר החשודים במעשה.


הכוחות במקום\\צילום: קבוצת מחאות החרדים הקיצוניים

מהמשטרה נמסר, כי כוחות משטרת ישראל הגיבו לפני זמן קצר לדיווח של פקחי אחת מרשויות המדינה, שנכנסו לשכונת מאה שערים בירושלים, ובמקום החלו חשודים ליידות לעברם חפצים ולהשחית את רכבם.

השוטרים שהגיעו במהירות, כך נמסר מהמשטרה, סייעו לפקחים לצאת מהאזור יחד עם רכבם בו נהג אחד השוטרים. הפקחים זומנו על ידי השוטרים להגיע לתחנת המשטרה ולהגיש את תלונתם.

 

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
  1. חילול ה  


    • אולי משוגעים, אבל חרדים. בשר מבשרכם. לא תוכלו לומר ידינו לא שפכו את הדם כל עוד החברה החרדית מתנהגת בחוסר אחריות. ראו ראש עיריית ביתר עילית ואלעד. מישהו יבוא אתם חשבון? ברור שלא. בבחירות הבאות שוב הם יעמדו בראשות הערים. בושה בושה בושה. (ל”ת)

      לא נשכח ולא נסלח

;