1. עמוד הבית
 2. חדשות
 3. קורונה

במשטרה מזהירים: מנהלי מוסדות שיקיימו לימודים ייקנסו

במשטרה משגרים הערב אזהרה כלפי מנהלי המוסדות שהחליטו לפעול ולקיים לימודים למרות ההגבלות על מערכת החינוך במסגרת החלטות הממשלה על הסגר הכלל ארצי | במשטרה מזהירים כי פתיחת מוסד לימודים מהווה עבירה שניתן לאכוף אותה באמצעות הטלת קנס מנהלי בסך 5,000 ש"ח

אבי גדלוביץ', ג' תשרי תשפ"א 21/09/2020 19:32

הכאוס במערכת החינוך לימוד ותפילה בקרעטשניף בעידן הקורונה לימוד ותפילה בקרעטשניף בעידן הקורונה צילום: יוסי זליגר, פלאש 90

לאחר שבמהלך היום פורסמו בכלי התקשורת עדויות אודות מוסדות חינוך שפתחו את שעריהם וקיימו לימודים כרגיל, במשטרה משגרים הערב (שני) איום כלפי מנהלי המוסדות ומצהירים כי יאכפו בחומרה את התקנות בזמן הסגר שמגבילות בין היתר את פתיחת מוסדות הלימוד.

מוקדם יותר פורסם באתר N12 כי תלמוד תורה בבני ברק, פעל היום בניגוד להנחיות, כשעשרות תלמידים הגיעו למוסד הלימודים. גם בתלמוד תורה של חסידות מוכרת בירושלים, התקיימו הלימודים כרגיל. בנוסף, כך על פי הפרסום, בשוק ברמלה החליטו בחלק מהחנויות להכריז על עצמם כהפגנה, כך שיוכלו לפעול.

בעקבות כך, במשטרה מדגישים כי "לפי תקנות סמכויות מיוחדות להתמודדות עם נגיף הקורונה החדש, הכוללת הוראת שעה באשר להגבלת פעילות של מוסדות המקיימים פעילות חינוך ופורסמו בתאריך 17.9.2020, כלל המוסדות המקיימים פעילות חינוך יהיו סגורים לתלמידים, למעט מוסדות או פעילויות חריגות, כגון מוסד לילדי חינוך מיוחד, מוסד חינוך לנוער נושר ובסיכון, פנימיות ובחינות חשובות שלא ניתן לקיים אותן ללא נוכחות פיזית".

"הפעלה של מוסד המקיים פעילות חינוך בדרך של פתיחתו לתלמידים (למעט מוסדות שהפעלתם הותרה בתקנות), מהווה עבירה שניתן לאכוף אותה באמצעות הטלת קנס מנהלי בסך 5,000 ש"ח", מבהירים במשטרה.

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
 1. שחילונים וחרדים יתאחדו יחד לא לשלם קנבות בכלל רק ככה ננצח את שקר הקורונה  

  התאחדות

  • ספר את זה ליתומי משפחת שיף (ל”ת)

   גיל

  • אם דיברת על בתי חולים אז חשוב להזכיר שמשום מה אין שום שקיפות לא שומעים על יואליש אדלשטיין החמודי שלנו שהוא מבקר בבתי חולים אף אחד לא באמת יודע מה הולך שם כך שמנהלי בתי חולים יכולים לפנטז לכולם ורק בשביל לקבל כסף אוי לה למדינת ישראל (ל”ת)

   ייייי

  • אתה צריך עזרה נפשית (ל”ת)


 2. לימוד מרחוק  

  מורים

 3. 5 אלף שקל זה בדיחה למוסד גדול, שנור אחד ונשאר עודף  

  שמויגר

 4. כל מוסד הוא למניעת נוער נושר ....  (ל”ת)


 5. תלמדו ותפגינו  (ל”ת)

  בלפור

 6. חובה להמשיך לימודים  


 7. איפה השכל? אם אין לימודים במוסד הילדים מסתובבים יותר ומדביקים יותר  

  שייקה

 8. עצוב  


;