1. עמוד הבית
  2. חדשות
  3. אקטואליה

מפקד מחוז י-ם לא מונה למפכ"ל ופורש מהמשטרה

מ"מ י-ם, ניצב דורון ידיד, הודיע היום (חמישי) לממלא המקום למפכ"ל, קובי שבתאי, על כוונתו לפרוש מתפקידו לאחר שירות של 36 שנים במשטרת ישראל וזאת לאחר העברת התפקיד למחליפו בתקופה הקרובה

אבי גדלוביץ'כ"ג טבת תשפ"א 07/01/2021 11:51

פרישה שנייה ביממה דורון ידיד דורון ידיד צילום: משטרת ישראל

מפקד מחוז ירושלים ניצב דורון ידיד הודיע היום (חמישי) למ"מ מפכ"ל המשטרה על כוונתו לסיים את תפקידו ולפרוש משרותו במשטרת ישראל וזאת לאחר העברת תפקיד מפקד המחוז למחליפו בתקופה הקרובה.

ניצב ידיד, פורש לאחר 36 שנות שירות במגוון תפקידי פיקוד מרכזיים, בניהם פיקוד על יחידות, מרחבים ובתפקידיו האחרונים כראש אגף התנועה ומזה שנתיים כמפקד מחוז ירושלים.

ניצב דורון ידיד איחל הצלחה למ"מ מפכ"ל המשטרה ניצב קובי שבתאי והביע הערכה רבה לפועלם של שוטרי משטרת ישראל ומחוז ירושלים בפרט על פעילות מקצועית, נחושה ומאתגרת ובתקופה המורכבת בה אנו נמצאים.

מדובר בפרישה שניה של בכיר במשטרה תוך יממה. סמפכ"ל המשטרה ניצב אלון אסור הודיע אתמול למ"מ המפכ"ל הנכנס ניצב קובי שבתאי על פרישתו מהארגון, זאת בתום שירות ממושך וארוך שנים במשטרה. לאחר ההודעה של השר לביטחון פנים אמיר אוחנה על מיניו של שבתאי, דווח כי בכוונת כמה בכירים במשטרה לפרוש מתפקידם.

ניצב אסור, בן 56, מכהן בתפקיד סגן המפקח הכללי החל משנת משנת 2019.

בין תפקידיו במשטרה לאורך השנים כמפקד המחוז הצפוני, מפקד המכללה הלאומית לשוטרים וקצין אגף מבצעים מחוז מרכז.

ניצב אלון אסור הודיע שפרישתו תצא לפועל במהלך החודשים הקרובים לאחר סיום סבב המינויים והשלמת חפיפה סדורה למחליפו לכשיקבע. "אני מודה לארגון ולאנשיו על תקופה נפלאה ומאחל לניצב קובי שבתאי המפכ"ל הנכנס בהצלחה" אמר.

בתנועת 'הדגלים השחורים' הגיבו לפרישתו של ידיד: "את מה שדורון ידיד עשה במשטרת ירושלים חייבים לחקור: עשרות הפצועים, מאות מעצרי השווא, החקירות הפוליטיות ותיוג המפגינים באופן פוליטי - הפרישה אינה מספקת, דרוש ניקיון אמיתי במשטרת ירושלים".

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
  1. ברוך שפרטנו מעונשו של "ידיד" זה, שונא חרדים ואשכנזים מובהק  (ל”ת)

    אחד שמכיר

  2. משטרה של רוצחים. ורודפי מפגיני ימים במכתזיות אלימות. לך !!  (ל”ת)


  3. וכולם עובדים מתוך מסירות נפש  (ל”ת)

    יואל

;