י"ב אייר התשפ"ד
20.05.2024
הסיבה לירידה של יהדוה"ת?

הכתב החילוני: "עושים שפיכות דמים לחרדים"

כתב התעופה של 'כאן' ממשיך במאבקו למען הצדק ותוקף את "התחקיר" של לוקאץ' את משגב בריאיון לרדיו 'גלי ישראל'. "אנחנו לא נוהגים לבקר תחקירים של ערוצים אחרים, אבל פה היה משהו שנורא הפריע לי". אומר עידן ומוסיף: "הם יודעים בסתר לבם שעשו פה איזו שפיכות דמים"

הכתב החילוני: "עושים שפיכות דמים לחרדים"
נתב"ג צילום: יוסי אלוני, פלאש 90

כתב התעופה של 'כאן' ‏שרון עידן שבמשך השבוע האחרון נעמד בעוז כדי להגן על הציבור החרדי מפני הכתבה השקרית של 'אולפן שישי' ב'ערוץ 12' שטענה כי הם נכנסים בשערי נתב"ג בהמוניהם, התראיין היום (חמישי) ברדיו 'גלי ישראל' לתוכניתם של נועם פתחי ויותם זמרי והמשיך במאבקו למען הצדק.

העיתונאי החילוני שמפרק את התחקיר האנטי-חרדי

"המסגור מאחורי הכתבה שמגיעה לפה איזו רכבת אווירית של אנשים שבאים להצביע לנתניהו - אם רק היו דואגים לעלות לקומה שנייה ולראות את החרדים שיוצאים מהארץ. אגב יש יותר חרדים שיורדים מהארץ מאשר עולים", הדגיש עידן בריאיון.

המגיש יותם זמרי ציין בהומור בהתייחסו לסקר שנערך אמש בערוץ 12 ובו קיבלה יהדות התורה רק 6 מנדטים: "אולי בגלל זה יהדות התורה יורדת".

עוד התייחס עידן ל"תחקיר" של אולפן שישי ואמר: "אנחנו לא נוהגים לבקר תחקירים של ערוצים אחרים, אבל פה היה משהו שנורא הפריע לי. כשאתה רואה את התחקיר הזה של לוקץ' שעומד 4 ימים בנתב"ג. תשמעו, אם יגידו לי ללכת לבחון את האוכלוסייה בסביון - תנו לי 4 שעות בדיוק".

המגיש הנוסף נועם פתחי אמר לשרון עידן: "הסיבה מאחורי הכתבה הזו לא תמימה בכלל". שרון עידן: "לכול כתבה יש מסגור ופה ברור מה הוא היה. הנתון המדהים אגב שיש יותר חרדים שיוצאים מהארץ מחוזרים, אם רק היו דואגים רגע לעלות קומה ולבדוק... הם יודעים בסתר לבם שעשו פה איזו שפיכות דמים".

בטוויטר הוסיף עידן והתייחס לטענה כי נותנים דווקא לחרדים להיכנס לארץ בגלל שיקולים פוליטיים לקראת יום הבחירות: "נתון מעניין בנוגע לטענה המצחיקה ל'רכבת אווירית' של מצביעים חרדים שבאים לבחירות ולכן מקבלים אישור מהוועדה על חשבון אחרים. בדיקה עיתונאית קטנה ולא מאד מסובכת הייתה מגלה שבחודש האחרון דווקא יצאו יותר חרדים משנכנסו לישראל. חוזר - יצאו יותר משנכנסו".

כאן 11 גלי ישראל אולפן שישי

art

'בחדרי' גם ברשתות החברתיות - הצטרפו!

הוספת תגובה

לכתבה זו התפרסמו 5 תגובות

תגובות

הוסיפו תגובה
{{ comment.number }}.
{{ comment.date_parsed }}
הגב לתגובה זו
{{ reply.date_parsed }}
טען עוד