1. עמוד הבית
 2. בריאות
 3. חדשות בריאות

מרגש: הילד שנפצע קשה במודיעין עילית - שוחרר מבית החולים

לאחר שפונה בשבוע שעבר במצב קשה לבית החולים - הילד שמעון ויז'ניצר בן ה-12 שוחרר היום לביתו | הוא נפצע ביום רביעי האחרון בשעה ששיחק יחד חבריו במדרון אבנים - ונפל מגובה רב | אביו ל'בחדרי חרדים': "התרחש לנו נס גדול" | המכתב המלא ששלח האב לבני הקהילה

אבי גדלוביץ', כ"ט ניסן תשפ"א 11/04/2021 16:18

אביו: 'התרחש נס' הילד שמעון ויז'ניצר הילד שמעון ויז'ניצר צילום: באדיבות המשפחה

חמישה ימים בלבד לאחר שנפל במדרון במהלך משחק בשכונת ברכפלד במודיעין עילית, הילד שמעון ויז'ניצר בן ה-12, שוחרר היום (ראשון) מבית החולים שיבא בתל השומר כשהוא מתהלך על שני רגליו - כך נודע ל'בחדרי חרדים'.

למרות פציעתו הקשה, שמעון בן ה-12 הצליח להחלים במהירות רבה, מה שהביא לשחרורו הזריז. הדבר גרם להשתאות גם בקרב הרופאים בבית החולים. יצוין, כי הוא עדיין סובל משברים בשני ידיו, אך מצבו הרפואי מוגדר טוב.

כשהם עושים את דרכם מבית החולים לביתם, סיפר אביו, הרב מאיר ויז'ניצר, מנכבדי קהילת ויז'ניץ בברכפלד ל'בחדרי חרדים' על "הנס הגדול", כדבריו, שהתרחש לבני המשפחה. "אנחנו רוצים להודות לכל מי שהתפלל ודאג לשלומו", אמר אביו בשיחה עם 'בחדרי חרדים'. "התרחש לנו נס גדול, אנחנו עדיין לא מעכלים ששמעון שלנו משתחרר".

• מודיעין עילית: ילד נפל במדרון - מצבו קשה

כזכור, הוא הובא ביום רביעי האחרון לבית החולים כשמצבו מוגדר קשה מאוד. כוחות ההצלה שהוזעקו למקום העניקו לו טיפול רפואי ראשוני ולאחר מכן הוא פונה באמצעות ניידת טיפול נמרץ לבית החולים שיבא בתל השומר.

חובש רפואת חירום במד"א, נתן רוטר, סיפר לאחר האירוע ביום רביעי: "כשהגענו למקום האירוע, ילדים במקום הובילו אותנו אל הנער ששכב בין הסלעים כשהוא מעורפל הכרה וסובל מחבלת ראש קשה לאחר שנפל מגובה של מספר מטרים. הענקנו לו טיפול רפואי מתקדם ומציל חיים שכלל חבישות, קיבועים ומתן תרופות, העלינו אותו לניידת טיפול נמרץ ופינינו אותו לבית החולים תוך המשך טיפול כשמצבו קשה ויציב."


זירת הנפילה במודיעין עילית. צילום: דוברות מד"א

האב, המשתייך כאמור לקהילת חסידות ויז'ניץ במודיעין עילית, שיגר היום מכתב מרגש לבני הקהילה, ובו הוא מבקש להודות להם על התפילות הרבות למען בנו. "ואילו פי מלא שירה כים, ולשוני רינה כהמון גליו, אין אני יכול להודות ולהלל לבורא כל העולמים, על החסד העצום שעשה עם בני היקר שמעון בן רייזל שיחי'", כתב האב הנרגש.

"ואכן", הוסיף האב במכתב לבני הקהילה, "כאן המקום להביע את התפעלותי והערכתי העצומה, מקהל עדתינו, הגדולים והקטנים, מצעיר הצאן ועד לאברכי אנ"ש אנשים נשים וטף, שכל אחד ואחד, הרגיש אותנו בעת צרותינו, וניסה בכל ליבו ומאודו לסייע, בין לאלו שסייעו בגוף ובין לאלו שסייעו בנפש ובין לאלו שתמכו ברגש ובחום בכל מילי דמצטרכי לי ולכל בני משפחתי"


המכתב ששלח האב לבני הקהילה

את המכתב חתם האב: "אשרי חלקי ואשרי משפחתי, שזכיתי להיות חלק מקהילה קדושה מאוחדת ומגובשת זו. בטוח אני כי א-ל כביר שלא מאס תפילת רבים, ושמע ונעתר לתחינתכם, יקיים בכם 'המתפלל על חבירו הוא נענה תחילה', וישלח לכם מן השמים בריאות איתנה, ישוב הדעת, פרנסה ברווח וכל מילי דמיטב, השפעות טובות ברוחניות ובגשמיות , ולא תדעו שום צער ומכאוב בכל ימי חייכם, וכמאמר העולם 'מ'זאל האבן האפגעקומען מיט דעם' (שנעבור את זה עם זה), אמן כן יהי רצון".

 

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
 1. חסדי השם, הטוב כי לא כלו רחמיך  (ל”ת)

  יואל

 2. מופסים של הויז'ניצר הצדיק והטהור  

  געצל

 3. חסר לי משהו...  

  סימנטוב

  • טוב שברופאים לגהנום  


  • טוב שברופאים לגהנום לולא התפילות אין לאנשי הרפואה מה לנסות בכלל 


;