י"ב אייר התשפ"ד
20.05.2024
"פעולות טרור לכל דבר ועניין"

שב"כ הודיע: פועלים למנוע אלימות בערים המעורבות

לקראת שבת מתוחה בערים המעורבות המועדות לפורעניות, ראש השב"כ נדב ארגמן מבהיר "אנשינו נמצאים ופועלים בערים שבהן יש עימותים אלימים" | הדין ימוצה עם המעורבים במעשי טרור ואלימות

שב"כ הודיע: פועלים למנוע אלימות בערים המעורבות
אילוסטרציה צילום: pexels

שירות הביטחון הכללי עדכן היום (שישי) כי לאור התגברות האירועים האלימים בימים האחרונים, פועל הארגון בערים המעורבות במטרה למנוע אלימות. מהארגון נמסר כי הוא פועל מתוקף ייעודו על פי חוק, לצד משטרת ישראל, בסיכול ומניעה של ההתפרצויות האלימות המתרחשות בערי ישראל בין ערבים ליהודים.

"השב"כ רואה באירועים אלו פעולות טרור לכל דבר ועניין", נמסר. בהתאם לכך שב"כ מפעיל יכולות איסוף מודיעין על כוונות פיגועים ועימותים אלימים וזהות המעורבים בהם, על מנת לסכל אירועים אלה וכן לשם איתור, מעצר, חקירה והעמדה לדין של מבצעיהם".

אנשי שב"כ נמצאים בפועל בערים ובאזורים בהם מתרחשת ההסלמה, לצד כוחות משטרה ומג"ב, ופועלים על מנת לסכל מבעוד מועד כוונות פיגוע ולאתר מעורבים במעשי טרור ואלימות, כך שימוצה עימם הדין.

ראש השב"כ נדב ארגמן אמר: "לא נאפשר לפורעי חוק אלימים להשליט טרור ברחובות ישראל, לא מצד ערבים ולא מצד יהודים. בשיתוף פעולה מלא עם משטרת ישראל, שב"כ יפעיל את כלל יכולות האיסוף והסיכול שלו ויפעל מול כל מי שינסה לפגוע באזרחי ישראל, יהודים וערבים, עד אשר השקט יחזור לרחובות המדינה".

שירות הביטחון הכללי שב"כ נדב ארגמן אלימות ערבית

art

'בחדרי' גם ברשתות החברתיות - הצטרפו!

הוספת תגובה

לכתבה זו התפרסמו 1 תגובות

תגובות

הוסיפו תגובה
{{ comment.number }}.
{{ comment.date_parsed }}
הגב לתגובה זו
{{ reply.date_parsed }}
טען עוד