1. עמוד הבית
 2. חדשות
 3. ביטחון

תקפו נוסעים חרדים - ונתפסו ע"י מסתערבים

מסתערבים שהיו במהלך בשכונת א-טור במזרח ירושלים, הבחינו בפורעים ערבים שמכים שני נוסעים חרדים שנכנסו עם רכבם לשכונה | המסתערבים פעלו במהירות וביצעו מעצר של החשודים, במהלכו נאלצו לבצע ירי באוויר

אבי גדלוביץ', ב' תמוז תשפ"א 12/06/2021 23:19

פעלו במהירות מסתערבים עוצרים את אחד חשודים מסתערבים עוצרים את אחד חשודים צילום: דוברות המשטרה

שני חרדים שנכנסו הערב (מוצ"ש) לשכונת א-טור במזרח ירושלים, הותקפו בידי פורעים ערבים. התוקפים היכו את הנוסעים באגרופים והתיזו לעברם גז פלפל. התקיפה אירעה בשעה שכוחות מסתערבים של משמר הגבול ביצעו פעילות בשכונה.

מהמשטרה נמסר כי מוקדם יותר הערב, פעלו מסתערבי מג"ב ירושלים בשכונת א-טור במסגרת פעילות נרחבת של היחידה ומחוז ירושלים בשבועות האחרונים נגד מפרי סדר ומתפרעים. "במהלך הפעילות מספר מתפרעים תקפו רכב ובו שני נוסעים חרדים אשר עבר ברכב בשכונה", מסרה המשטרה.

המתפרעים זיהו את הרכב והחלו לתקוף את הנוסעים בתוכו באלימות פיזית ובגז פלפל שהיה ברשותם. מסתערבי מג"ב שפעלו במקום זיהו את המתרחש ופעלו מיד. בשלב הראשון עצרו שניים מהחשודים שניסו לתקוף את הכוחות, המעצר כלל גם ירי אזהרה באוויר.

כעבור זמן קצר כוחות הימ"ס עצרו חשוד נוסף, בחיפוש תפסו הכוחות גז פלפל וסכין מתקפלת שהיו על החשודים.

שלושת החשודים, 2 תושבי א-טור ואחד תושב אבו גוש בשנות ה-20 לחייהם, יחד עם הממצאים הועברו לחקירה במשטרת ישראל. "משטרת מחוז ירושלים ומשמר הגבול, פועלים מדי יום במגוון אמצעים ושיטות מתקדמות באזור, כנגד אותם אלו שתוקפים עוברי אורח תמימים", נמסר מהמשטרה.

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
 1. תודה רבה לשוטר הציוני שהציל חרדי  

  אבי

  • השוטר היה ערבי או דרוזי 


  • שוב חיילים מסכנים את עצמם בשביל חרדים כפויי טובה. חרדים, זה חייב להפסק. די לקחת ולקחת ולקחת בלי לתת שום דבר. לטובתכם ולטובת ילדיכם!!!!! (ל”ת)

   אחים??

 2. יפה באמת שאפו לשוטרים שביצעו את המצופה מהם!  (ל”ת)


 3. חשבתי שאבו גוש הוא כפר ידידותי...  (ל”ת)

  ערבי טוב זה ערבי עם עט

 4. שטויות חבל על הזמן מערכת המשפט הדפוקה והאנטישמית שלנו תשחרר אותם כי זה לא היה לאומני ורק בצחוק  (ל”ת)

  דורון

 5. לא צריך לדאוג.  

  חאג'

;