י"ג סיון התשפ"ד
19.06.2024
ליווי אישי

"אנשים לא מאמינים כמה שזה פשוט לרדת במשקל"

בתקופת "אחרי החגים" נמצאים רבים ב'לופ' בלתי נגמר של חיפוש אחר דיאטה נכונה, אולם מסתבר כי הפתרון נמצא הרחק מעולמות אלו • עם ליווי אישי המותאם לצרכים המדויקים של כל אחד ואחת, נוכל לאכול, לשבוע, להתפנק ויחד עם זאת להוריד ללא שום מאמץ מספר קילוגרמים לא מבוטל שישמר לטווח הארוך

"אנשים לא מאמינים כמה שזה פשוט לרדת במשקל"
תבשיל לחג צילום: unsplash

התקופה הזו בשנה העברית מאתגרת במיוחד. החגים נגמרו ואיתם שלל התירוצים, הדחיות וההדחקות שמלוות אותנו בכל החיים. ה''אחרי החגים'' הגיע ומותיר אותנו להתמודד לבד מול המשקל העודף שלנו.

מה גם שתקופת החגים לרוב מוסיפה מספר קילוגרמים לא מחמיאים למשקל שלנו. 

ריבוי הסעודות, הארוחות, הניסיונות והפיתויים שיש במהלך חגי תשרי, מותירים רושם בל ימחה על גופנו.

להצטרפות למסלול המיוחד, המבטיח ירידה במשקל ללא מאמץ לחצו כאן>>>

בזמן זה רבים תרים אחר פתרון קסם. אחר דיאטות שונות ומשונות, מתנזרים ממאכלים או רכיבים מסוימים וכך בטוחים שיחזרו לתלם. 

אולם על מנת ליצור שינוי אמיתי בתזונה אותה אנו צורכים, לא צריך לאכול פחות. להפך, לעיתים יש צורך לאכול יותר ואף לשבוע יותר.

לשם זאת יש להבין דבר מאוד בסיסי על סודות הגוף.

סוגיית הירידה במשקל נובעת בעיקרה מחמת דבר אחד - חילוף חומרים, בעגה מקצועית הוא נקרא מטבוליזם. המטבוליזם אחראי בין היתר להפוך את האוכל שנכנס לגוף לאנרגיה וכן מנקה פסולת מהגוף. ככל שנאיץ את תפקוד חילוף החומרים, כך נשרוף יותר קלוריות ושומנים, בדומה לריצה. רק שבמקרה הזה הגוף לבדו עושה את ''הריצה'', גם כאשר אנו סתם נחים על הספה. 

הנקודה השנייה והלא פחות חשובה היא הרגלי האכילה. לעיתים אלו סדרים וזמנים לא נכונים של אכילה, שמביאים איתם קלוריות בהחלט מיותרות, שיכולנו למנוע מהן להיכנס לגופנו, כאשר בתקופת החגים הרגלים אלו רק התעוררו מחדש עם חוסר סדר ושליטה על התזונה שאנו מכניסים לפה וכך חילוף החומרים נפגע אנושות.

לכן, מה שחשוב קודם כל הוא - לאכול. כן, שמעתם טוב. כאשר לגוף חסרים רכיבים בסיסיים, הוא נכנס למגננה ושורף שרירים במקום שומנים. כאשר נכניס אותו למסדר ארוחות מדויק ונתמיד בהרגלי אכילה נכונים, כך חילוף החומרים יפעל היטב, נרגיש שבעים, בריאים, נחדיר לגוף אנרגיה חיובית ואף נרזה המון ללא שום מאמץ.

כדי לעשות זאת בצורה הנכונה והיעילה ביותר, פיתחה חברת 'סלימפיט' שיטה ייחודית. חברי סלימפיט הם עשירי ניסיון בתחום תוכניות לירידה במשקל, וכעת פיתחו שיטה מיוחדת המתאימה במדויק לאורח החיים של מגזר החרדי וכך הם מבטיחים ירידה במשקל בצורה קלה ונוחה, תוכנית המתאימה לכל אחד ואחת. 

מה שעומד בבסיס הרעיון הוא ליווי אישי וצמוד שמקבל כל לקוח, מה שמבטיח בניית תפריט מאוזן לאורך כל התקופה וגם מרגיל את הבנאדם לצרוך תזונה איכותית ועשירה אף לטווח הארוך.

הצוות המקצועי של החברה מציין כי התוכנית שבנו מאפשרת להתמיד בשיטה בנוחות ובקלות וכי בקרב אנשים שהתמידו בשיטה, קיימים אחוזי הצלחה אדירים והיו לא מעט סיפורים על אנשים שבמקרים מסוימים ממש הצילו את עצמם מאז יישמו את השיטה.

אז בפעם הבאה שמישהו ממליץ לכם על דיאטה כלשהי, מומלץ לסרב לו בנימוס. אין טעם לסבול, להזיק לגוף ולבסוף להחזיר את כל הקילוגרמים עם ריבית והצמדה...

להצטרפות למסלול המיוחד, המבטיח ירידה במשקל ללא מאמץ לחצו כאן>>>

שומן סלימפיט דיאטה

art

'בחדרי' גם ברשתות החברתיות - הצטרפו!

הוספת תגובה

לכתבה זו טרם התפרסמו תגובות

תגובות

הוסיפו תגובה
{{ comment.number }}.
{{ comment.date_parsed }}
הגב לתגובה זו
{{ reply.date_parsed }}
טען עוד