1. עמוד הבית
 2. חדשות
 3. עיתונות ותקשורת

העיתונאית עוררה סערה: "האלימות שייכת כולה לימין"

ראש האופוזיציה נתניהו, שהגיע לראשונה מזה שנים להפגנה, נשא את נאומו בהפגנת הימין בירושלים כשהוא מאחורי פודיום ממוגן ירי. אשת התקשורת המזוהה עם השמאל אמרה בתגובה שהאלימות הפוליטית בישראל מגיעה רק מהימין: "אף אחד לא יגע בכם"

מאיר שלםה' ניסן תשפ"ב 06/04/2022 23:53

"זקוקה לתשומת לב" נתניהו בעצרת הימין נתניהו בעצרת הימין צילום: אוליביה פיטוסי, פלאש 90

אשת התקשורת שלי יחימוביץ', בעברה ראשת מפלגת 'העבודה', עוררה סערה ברשת החברתית טוויטר, כאשר קבעה שהאלימות הפוליטית מגיעה רק מימין.

יחימוביץ' הגיבה לעובדה שבנימין נתניהו נאם הערב בהפגנת הימין כשהוא מאחורי פודיום ממוגן ירי, ושהאבטחה סביב הפורשת עידית סילמן תוגברה היום. "נו באמת, נתניהו נואם מאחורי פודיום ממוגן, תוגברה האבטחה סביב סילמן. תרגיעו, אף אחד לא יגע בכם"..

היא הוסיפה וכתבה, "ההיסטוריה של האלימות הפוליטית בישראל שייכת כל כולה לימין. גם בעידן הפוסט אמת עובדות הן עדיין עובדות".

ברשתות החברתיות השיבו לה ותקפו אותה. "ציוץ אומלל. אלימות היא אלימות ללא קשר למחנה פוליטי. שלי יחימוביץ׳ כנראה זקוקה לתשומת לב אז במקום לצייץ לטובת שיח נקי מאלימות - היא משייכת אותו למחנה אחד. חבל מאוד", כתב רן בוקר, עיתונאי "ווינט".

איש התקשורת אראל סג"ל, מ'ערוץ 14' ו'רדיו 103', הזכיר: "קצת היסטוריה לגב' יחימוביץ'. המחנה שלך העליל, הסגיר ורצח אנשי אצ"ל. יו"ר המפלגה שלך היא נכדתו של האדם שאייכמן אמר עליו: "קסטנר העניק לי את השקט בהונגריה, והביא לכך שלא חוויתי ורשה הונגרית. הוא עשה לי עבודה שלמה. הוא נתן לי את כל היהודים מבלי שנורתה ירייה אחת"".

"שני פיגועים רצחניים יצאו רק לאחרונה על ידי ערביי ישראל. זו גם אלימות פוליטית. אבל יחימוביץ' לא תגדיר את האלימות הזו כפוליטית כי הוקעת האלימות מבחינתה זה כלי פוליטי לדה לגיטימציה לימין והשתקתו, ואילו הערבים הם שותפים פוליטיים פוטנציאלים ולכן נעלים עין ונטשטש את האלימות שיוצאת משם", צייץ ישי פרידמן, עורך 'שביעי'.

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
 1. אלימות  


 2. שלי יחימוביץ היא אשה הזויה שנפלטה מהמערכת הפוליטית בגלל חוסר המודעות העצמית שלה ושאר ההזיות שהיא סובלת מהם.  


 3. שלי, זה הזמן שלך לישון. עשית הרבה נזק לעם ישראל, לילה טוב  


 4. האלימות הפוליטית התחילה כולה מהשמאל  

  ציון

 5. כתבלבי שמאל הופכים יום ולילה במצח נחושה  

  כאוב

 6. היתה מטומטמת ונשארה מטומטמת  (ל”ת)

  משה נתניה

 7. מה לעשות שיונה אברושמי ויגאל עמיד היו אנשי ימין.  (ל”ת)

  דווקא צודקת.

;