1. עמוד הבית
 2. פוליטי
 3. חדשות פוליטיקה

נתניהו לאורבך: "הגיע הזמן להשלים את המלאכה"

אחרי שהתברר כי אורבך לא יצביע בעד פיזור הכנסת, ראש הממשלה לשעבר פנה אליו בפומבי וקרא לו להפיל את הממשלה: "אסור לך להיות חלק מהבושה הזאת. הרי כבר עשית צעד חשוב להתנתק מהממשלה המסוכנת הזאת"

מאיר שלםכ"א סיון תשפ"ב 20/06/2022 15:46

"אסור להיות חלק מהבושה" נתניהו בישיבת הסיעה נתניהו בישיבת הסיעה צילום: Yonatan Sindel/Flash90

ראש האופוזיציה, חבר הכנסת בנימיו נתניהו, פנה היום (שני) בפתח ישיבת סיעת 'הליכוד' לחבר הכנסת ניר אורבך, וקרא לו להשלים את המהלך להפלת ממשלת בנט-לפיד.

נתניהו פנה לאורבך בפומבי, לאחר שהתברר כי בניגוד לרצון של האופוזיציה, הוא לא יתמוך השבוע בפיזור הכנסת ויחכה עוד. "בנט לפיד ועבאס איבדו שליטה על הכלכלה, הם איבדו שליטה על הממשלה, הם איבדו שליטה על המדינה, הם איבדו שליטה על הבושה. הם צריכים ללכת הביתה", פתח כהרגלו במתקפה על הממשלה.

"אבל בשביל הכיסא שלהם הם מוכנים לאבד שליטה גם על יהודה ושומרון. במקום לפזר את הכנסת ולאפשר את הארכת התקנות - הם מעדיפים לשרוד ולשמור על הכיסא שלהם".

הוא פנה ליו"ר סיעת 'ימינה', "את האמת הזאת עמיחי שיקלי ועידית סילמן כבר הבינו את זה. ניר אורבך, גם אתה הבנת את זה. אסור לך להיות חלק מהביזיון הזה. אסור לך להיות חלק מהבושה הזאת. הרי כבר עשית צעד חשוב להתנתק מהממשלה המסוכנת הזאת - עכשיו הגיע הזמן להשלים את המלאכה".

"המתחיל במצווה אומרים לו גמור!" ולכן אני קורא מכאן לניר אורבך ולחברות וחברי הכנסת שנבחרו בקולות הימין - הגיע הזמן לחזור לימין", סיכם.

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
 1. אני עוד צריך לשאול את הרב יצחק יוסף שליט"א האם מותר להצביע למפלגת לה פמיליה?  (ל”ת)

  משחקי כדורגל בשבת?

 2. לא שרף מכוניות בשכונת שמעון הצדיק ביום ירושלים  

  לפחות מי שהצביע למפלגת העבודה

 3. מחייב את הציבור הלכה למעשה  (ל”ת)

  לא כל מה שכתוב בעתונות של הימין באופן אבסולוטי

;