תל אביב 27° באר שבע 28° חיפה 28° ירושלים 27°
י"ט אדר א' התשפ"ד
28.02.2024

שאל את הרב: קנה פתיחת ההיכל ב-1000 ש''ח האם יכול לקבל החזר לפי סעיף 46?

אתר 'בחדרי חרדים' מביא מידי יום את פינת ההלכה היומית מהגאון הגדול רבי שבתי לוי ראש מוסדות 'הליכות משה' ורבה של רמת אהרן ב"ב | הנושא: קנה פתיחת ההיכל ב-1000 ש''ח האם יכול לקבל החזר לפי סעיף 46?

שאל את הרב: קנה פתיחת ההיכל ב-1000 ש''ח האם יכול לקבל החזר לפי סעיף 46?
הגאון הרב שבתי לוי צילום: באדיבות המצלם

קנה פתיחת ההיכל ב1000 ש''ח האם יכול לקבל החזר לפי סעיף 46?

אם ידע מראש שיקבל החזר וע''ד כך קנה, יכול לקבל החזר. אבל אם מראש לא ידע ולא קנה ע''ד לקבל החזר, צריך לתרום לבית הכנסת גם את ההחזר שקיבל.

הלכה יומית הרב שבתי לוי

art

'בחדרי' גם ברשתות החברתיות - הצטרפו!

הוספת תגובה

לכתבה זו טרם התפרסמו תגובות

תגובות

הוסיפו תגובה
{{ comment.number }}.
{{ comment.message }}
{{ comment.writer }} | {{ comment.date_parsed }}
הגב לתגובה זו
{{ reply.writer }} | {{ reply.date_parsed }}
טען עוד