1. עמוד הבית
  2. מומלצים
  3. כלכלה

"אתרא"- מרכז ההייטק הגלאט כושר לנשים חרדיות

לפני כחצי שנה הוקם "אתרא"- מרכז הייטק גלאט כושר חדשני בבני ברק • "אנחנו מעוניינים לעשות מהפכה ולהביא בשורה לעולם התעסוקה החרדי"

כתבה מקודמת, ח' אב תש"פ 29/07/2020 12:22

הייטק גלאט כשר הייטק גלאט כשר צילום: אושרת אופק

מרכז הכשרה ותעסוקה גלאט כושר חדש לנשים חרדיות בלבד נוסד בבני ברק ללימודים ועבודה בעולמות התכנות והקוד.

המרכז מיועד לנשים בלבד, ללא גברים, ללא אינטרנט ועם אפשרויות עבודה חלקית או מהבית, בשכר הוגן ובר קיימא כאשר ישנה תכנית לימודים והשמה מובטחת מיידית למתאימות.

התכנון ל 3 השנים הקרובות כבר יצא לדרך והיעד הוא לגייס 1,000 מתכנתות חרדיות למרכז הפיתוח, על כך בכתבה הבאה.

פעם אחר פעם בעשור האחרון יזם ההייטק אוהב ציון מכה גלים

בתעשיית הסטארט אפ העולמית בזכות פיתוח והקמה של מיזמים ומהלכים שיווקיים מתקדמים של כלים טכנולוגיים יעילים בעולם הדיגיטל והטק.

מדובר ביזם חרדי שהוביל למהפכה של ממש, מי שהצליח להגיע לעצמאות כלכלית וכיום את הנוסחה המצליחה שלו, המסר לעצמאות כלכלית והכלים לכך, הוא מעביר לרבים אחרים בהרצאותיו הרבות במעצמות טכנולוגיה כמו גוגל ופייסבוק, אך בעיקר בזכות "גרילה", בית הספר וקהילת הדיגיטל הגדולה בארץ לשיווק דיגיטלי וקוד, שיסד לפני מעל ל 5 שנים.

לאחר שהצליח במהפכה במגזר החילוני, לאור פניות רבות שהחלו להגיע אליו לאברכים צעירים לשלב נשותיהם בלימודי הקוד שלו ובעצת הרב שלו, החליט ציון להקים לגרילה אחות חרדית "אתרא", שתספק אלפי מקומות פרנסה הוגנת ובת קיימא לנשות אברכים.

וכך, לפני כחצי שנה הקים את "אתרא"- מרכז הייטק גלאט כושר חדשני בבני ברק, שם עובדות כיום במרץ רב כבר 40 מפתחות חרדיות, מהנדסות תוכנה מצטיינות לצד 60 נשים הלומדות במרכז ההכשרה המתקדם למפתחות בתוכנית ייעודית להשמה בחברת ההייטק של בעלי הממרכז.

המרכז פתוח בפני נשים בוגרות סמינריונים לתכנות או לנשים ללא רקע בלימודי תכנות אך עם הבנה בסיסית בכישורי מחשב.

לאחר מבדק ראשוני ומבחני התאמה, מותאמת לכל אישה תכנית ייעודית לכישוריה: מתכנתות מצטיינות מתקבלות לעבודה בחברת ההייטק של המרכז  Leaderונשים ללא רקע או בעלות רקע אך שאינו מותאם לרמה הגבוהה הנדרשת לחברה, נכנסות לתוכנית הלימודים לאחריה ניתנת להן הבחירה האם להמשיך לעבוד בחברה או לא. 

במרכז "אתרא" לומדות אך ורק נשים וחל איסור שימוש באינטרנט.


יזם ההייטק אוהב ציון • קרדיט: אושרת אופק

התנאים נוחים ומותאמים לצרכי הנשים וכוללים פינות הנקה, מרחבים לעגלות, אפשרות למשרה חלקית או עבודה מבית והכל לפי צרכי האישה המתקבלת למרכז.

על המיזם החדשני סיפר אוהב ציון:

"אנחנו מעוניינים לעשות מהפכה ולהביא בשורה לעולם התעסוקה החרדי עם אלפי משרות למשפחות הצעירות במקצוע המבוקש ביותר כיום. כבעלים של בית ספר מתקדם לדיגיטל, אני מעוניין להעביר את הידע העדכני ביותר בעולמות השיווק הדיגיטלי והתכנות לעולם החרדי ולדאוג לתיקון ויצירת הזדמנות שווה למגזר בעולמות אלו באמצעות ידע ותעסוקה.

תחום השיווק הדיגיטלי הוא אחד התחומים וענפי התעסוקה המתפתחים בעולם וישנן מערכות שיווק דיגיטלי מדהימות. הפיתוח שלנו ייצר מכונת שיווק דיגיטלית משומנת בעלת אין סוף חיבורים לכלים דיגיטליים שמעצימים את תפוקת העסק באופן אוטומטי לרוב.

כיום, כחצי שנה לאחר פתיחת "אתרא", הנשים עובדות כבר על 10 סטרטאפים שיודעים לדבר אחד עם השנייה, אפליקציות בניית אתרים, צ'אט בוט ועוד".

חברת ההייטק Leader כבר עומדת לפני השקת המוצר הראשון- LEADRE.CODES, מדובר במערכת CRM מתקדמת ביותר הכוללת כיום כבר עשרה כלי ניהול עסק שונים עם פתרונות SaaS ושיפורים חדשניים אשר משלבים בין פלטפורמות וממשק אינטואיטיבי.

את כלי הפיתוח החדשני מכנה אוהב ציון כ"גוגל הבא לארגון" ועליו הוא סיפר: "אוטומציה שיווקית היא המפתח להתפתחות של כל עסק שמבקש להצליח, זה כולל בתוכו מיטוב שיעורי המרות של לידים בצורה חדה ויעילה הרבה יותר מהקיים כיום בשוק.

לכן פיתחנו כלי שיווק דיגיטלי מתקדם שמאפשר לנהל את מסעות הפרסום בדוא"ל, את הלידים, את שיחות המכירה ואת פלטפורמת המסחר האלקטרוני באמצעות לוח מחוונים משולב יחיד וכך למקסם את תוצאות המכירות בכל לחיצה".

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
;